X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
گاه نوشته های یک امیر معروف به لئون
 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 

سلام به همه ی افرادی که با من در ارتباط هستند ، من هر سال نسبت به سال قبل سعی میکنم پیشرفت داشته باشم امسال تصمیم گرفتم خلاصه ای از اتفاقات سال 1393 خورشیدی خودم را تو وبلاگم قرار بدم به جای اینکه بخوام متفرقه در هر بخش که حضور دارم قرار بدم و همه به اینجا بیایند .
سال 1393 من به چند دسته تقسیم میشه که کم کم بهتون میگم میخوام اول از فضای مجازی که امروزه خیلی ها این فضا را بد میدانند صحبت کنم و بهتون بگم برای من چه خوبی ها و بدی هایی داشته و در انتها قضاوت با خودتون که فضای مجازی خوب هست یا خیر .
خوب یکی از بزرگترین بخش های مجازی که تو زندگی مجازی و البته  واقعی من تاثیر گذاشت سایت " پردیس گیم "  سایتی که  امروز تبدیل به شغل اصلی من و هدف اصلی من از اومدن به اینترنت شده نمیخواهم خیلی راجع به "پردیس گیم " صحبت کنم چون خیلی ها آشنایی دارید اتفاقات خوب و بدی که امسال برای من در این سایت افتاد آشنایی من با یکی از کاربران سایت آقای ربیعی یا همون Sina R  که خیلی هاتون میشناسیدش که در حال حاضر به عنوان یکی از مدیران ارشد در سایت به من کمک میکنند این آشنایی رایکی از بهترین اتفاقات شال 93 میدانم چون برای اولین بار یک آچار فرانسه کامل میبینم !
اتفاق دیگری که افتاد آشنایی من با سری جدید کاربران پردیس گیم مثل ALIPC  که همیشه سعی میکنه منو تو WhatsApp  بخندوند ناراحت نباشم .من چند ماهی که بازی های آنلاین پردیس گیم را به طور جدی دنبال میکنم و بازی میکنم تو این چند وقته یکی کاربران سایت که با گیمر تگ ISIS شناخته میشه خوش حالم کنارش بازی کردم و اولین نفری بوده که متوجه یک بازی گروهی و بهتر بگم کار تیمی شده...
اتفاقات زیادی هم رخ داده که به انتخاب خودم گلچین شده قرار دادم و در آخر باید بگم آقای محمودی ببخشید امسال با هم دیگر بیشترین بحث ها را داشتیم و امیدوارم خودتون متوجه شده باشید بیشترش به خاطر پردیس گیم بوده ، آقای غفوری از شما هم ممنونم به خاطر آموزش نحوه صحیح مدیریت تو جامعه امروزی و جا داره از شخصی در سایت که کمتر باهاشون برخورد میکنیم هم نامی ببرم کسی نیست جز آقای قربانی گرافیست محترم سایت پردیس گیم از شما هم ممنونم به خاطر آموزش های PS  که به من دادید و یا طراحی بنر هایی که ازتون میخواستم اینجا اسم یکی از بهترین همکارای خودم را تو شرکت پردیس رایانه مهر نام نبردم آقای پارچه فروش حسابدار خوب شرکت از شما هم ممنونم همیشه درخواست های بنده را در سریع ترین زمان پیگیری کردید از جانب خودم از سرپرست های بخش خبری ، تحریریه، مدیران انجمن ، کادر خبری و تحریریه ، دستیاران مدیر انجمن ومدیران سرور متشکرم که همگی سعی بر کمک و حفظ بقای این جامعه مجازی در سال 1393 داشتند .
خوش حالم توانستم یک سال کامل دیگر کنار تک تک شما کاربرای عزیز پردیس گیم باشم اگر اسم کسی را فراموش کردم عذرخواهی میکنم  امیدوارم سال 1394 را از ابتدا که با جشن و خوشحالی آغاز میکنید همینطور به پایان برسونید .

امیدوارم همینطوری که کاربران میهمان ، عضو شده و حتی کادر سایت جزو دنبال کننده های اتفاقات سایت بوده اند تشکر کنم که به ما اعتماد دارند و همیشه با ما همراه بوده اند...نمیخواهم تبلیغ کنم اما به پردیس گیم ایمان کامل داشته باشید چون همیشه خاص ترین و تک ترین کارهای ممکن در خصوص بازی را انجام دادیم و این اتفاقات هیچ موقع متوقف نشدند و به شما عزیزان این نوید را میدم با کلی امکانات و خبر های منفجر کننده بساری تو راه هستیم که به امید خدا کم کم شاهدش خواهید بود و به خودتون افتخار میکنید که عضو چنین سایتی هستید .

هر چی میخوام کمتر صحبت کنم میبینم نمیشه ! فراموش کردم بگم از کاربران فعال سایتمون که در هر زمینه ای توانستند به ما یاری برسانند متشکرم خوش حالم که برای سایت خودتون تلاش میکنید و امیدوارم بقیه دوستان هم به شما بپیوندند برای شما کاربران ویژه امون که به هر نحوی به ما یاری میرسانید برنامه های خوبی را داریم که بتوانیم حداقل کمی از زحمات شما را جبران کنیم .
بخش دیگری که در 2 زنگی من تاثیر گذار بود مربوط میشه به مجله ی بنده IMDb-Dl خوشحالم که چند سال قبل به همت خیلی از دوستان عزیز پردیس گیمی خودم ایجاد کردم و امروز توانستم یکی از بزرگترین مجلات سینمایی الکترونیکی ایرانی را ایجاد کنم و هموطنان ایرانی خارج از کشور در خاور میانه این مجله را مطالعه کنند خوشحالم این مجله را تاسیس کردم این مجله نبود امروز هیچ گونه ارتباط جدیدی با سایت های بی نظیر ایرانی نظیر سایت دانلود ها ، میهن دانلود ، کتاب سبز ، مجله ها و... نداشتم اینجا جا داره از پورتال های دیگر که در زمینه های دیگر به بنده نظیر سایت آسان دانلود و... کمک رساندند متشکرم امیدوارم همینطوری که امسال توانستم گام بزرگی در عرصه هنری در کشورم را داشته باشم در سال جدید هم بتوانم با قدرت بیشتری انجام دهم .از تیم تحریریه خودم هم متشکرم که همیشه به من لطف و اعتماد داشتید و هیچ موقع در سخت ترین شرایط تنهام نذاشتید و وفاداری خودتون را به من ثابت کردید .
شاید حالا بگید اینا که همش شد سایت های داخلی پس نقش شبکه های اجتماعی چی بوده....2 شبکه ی اجتماعی که در حال حاضر در ایران خیلی استفاده دارند فیسبوک و اینستاگرام هست خیلی ها فکر میکنند که این شبکه ها تنها برای گذروندن وقت اما با نگاه عمقی تری میبینید بهترین دریچه ی ارتباطی شما با دنیا های دیگر هست پس چه بهتر از این شبکه ها به بهترین نحوه احسن استفاده کنیم همونطوری که امسال توانستم به عنوان یک ایرانی مسئولیت یکی از سایت های غربی برعهده بگیرم و مسئولیت این سایت با یک ایرانی باید همیشه بگیم یک ایرانی تو برترین جاهای ممکن و حتی حساس ترین پست ها میتواند حضور پیدا کنه تنها کافیه که بخواد .
بحث شبکه های اجتماعی شده جا داره از آقای سینا عزیز مدیریت بزرگترین پیج بازی فعال در فیسبوک تشکر کنم که به من اجازه ی فعالیت در شبکه ی اجتماعی شون دادند ضمن اینکه از آقای حلاج متشکرم که مدیریت و برنامه ریزی شبکه های اجتماعی بنده را بر عهده میگیرند بحث بازی هم شد میتوانم از سایت خوب گیمفا تشکر کنم که به عنوان یک سایت بازی از مجله ی من حمایت کردند از مدیریت خوب این سایت و سردبیرشون متشکرم که همیشه سعی کردند به بهترین نحوه از مجله ی بنده حمایت کنند و هر شماره مجله ما را مورد حمایت خود قرار دادند .
خوب امسال هم فرار رسید و سن اینترنتی من 7 سال کامل شد و وارد 8 سال فعالیت اینترنتی خودم میشم یک چیزی که تو این سال ها یاد گرفتم اینکه کسی به راحتی تجربه ی خودش را در اختیار بقیه قرار نمیده پس به دنبال فعالیت ساده و راحت نباشیم .برای هدف هامون تلاش کنیم....!
قضاوت اینکه دنیای مجازی خوب یا خیر با خودتون.....!
خوب حالا میرسیم به فضای غیر مجازی یعنی دنیای واقعی امسال اولین سالی بود که دید من به همه ی افرادی که باهاشون در ارتباط بودم تغییر پیدا کرد و با دید جدیدی به اطرافیان نگاه میکنم امسال متوجه شدم به احساسات و عواطف اشخاصی که باهاشون در ارتباطم  بیشتر توجه کنم نادیده نگیرم دل نشکونم ، ناراحتی به وجود نیارم و خوب البته متوجه شدم بعضی حرف ها را بهتر نزنم و بعضی چیزا مخفی باقی بمونه چون همه جنبه ی پذیرش را ندارند و امسال یاد گرفتم چطوری میتوانم از افرادی که باهاشون در ارتباط هستم آزمون بگیرم !
دانشگاه ! اوه درس !واقعا چرا من مهندسی عمران را انتخاب کردم ؟ خودم هم نمیدونم چرا تنها فعالیتی که فعلا ندارم توزمینه ی رشته ام هست ! اما با این حال خوشحالم این رشته انتخاب کردم چون باز هم یک مسئولیت بزرگی بهم اعطا میشه .
زندگی واقعی ام خیلی چیزی نداره چون احساس میکنم برای زندگی واقعی به خوبی ساخته نشدم یا هنوز استارت من نخورده یا هنوز محرکی که تکمیلم کنه نبوده !
از خیلی ها چه خانوم ، چه آقا عذر خواهی میکنم که در سال گذشته یعنی 1393 ناراحتتون کردم ، اذیتی کردم و حتی دلی شکوندم خودتون میدانید منظوری نداشتم و به خاطر عجیب بودنم هست !
امیدوارم سال 1394 خورشیدی با خوشحالی و سلامتی شروع و به پایاین برسونید و بهتون سال جدید را تبریک میگم .

امیر قیومی انارکی
1/1/1394


موضوع: درباره من

نظرات (18)
  |  
داغش کن!  سردش کن!
درجه داغی این مطلب: 18 درجه

 

Some copyright and legal notices here. Maybe use the © symbol a bit.