X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
sepehrarmany
 
تاریخ عضویت: 1394/12/08
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1395/05/15
تعداد مطالب: 14
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 124
 pc  ps4  x360 
 
درباره وبلاگ
نوشتن،
ترسیم دری است بر دیواری غیر قابل عبور،
و سپس گشودن آن در.
"کریستیان بوبن"
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۷:۰۶ ب.ظ  ::  موضوع: نوای خیال
 

"او" فکر می‌کرد باید مانند دیگران باشد، باید همرنگ‌شان بشود و صبح تا شب جان بکند، باید برای زندگی‌اش برنامه‌ای یکنواخت پیدا کند تا آن را هدر ندهد و چقدر هم که در اجرا کردن این تفکرات ناموفق بود. او زندگی افتضاحی داشت، هر روزش با تمسخر دیگران و سرزنش کردن خودش سپری می‌شد.
دست خودش نبود، آخر او درونش حس عجیب و احمقانه‌ای را حس می‌کرد، حس می‌کرد که متعلق به این‌جا نیست. حالا اینجا کجا بود؟ احیانا یکی از کسل کننده ترین مکان‌های موجود در جهان. روستایی از نوادگان پاییز، در نزدیکی مرز زمستان. این‌جا حتی از آن زیبایی‌های خاص پاییز هم خبری نبود، همه‌ی برگ‌های زرد درختان را باد برده بود و هیچ چیز برای دیدن وجود نداشت، نه از باران خبری بود، نه برف، تها باد شدید.
زندگی این‌گونه ادامه داشت تا این‌‌که روزی پیرمردی مسافر، بر خلاف همه‌ی مسافران دیگر که از پاییز به زمستان می‌رفتند؛ از زمستان به پاییز آمد. در کافه‌ی کوچک دهکده آبجویی سفارش داد. هیکلی ورزیده داشت، گیتاری به همراه، ریش و موهای بلند جوگندمی، پالتویی کهنه و بر پیشانی‌اش نشانی عجیب دیده می‌شد. مردم دهکده همه کارشان را رها کردند و در کافه جمع شدند تا غریبه اهل زمستان را ببینند. پیرمرد آبجویش را سر کشید و خودش را یک "تروبادور" معرفی کرد. گرچه هیچ‌کس آنجا نمی‌دانست تروبادور یعنی چه. تروبادور پیر ذهن مردم را پر از داستان‌های غریب کرد که با خود از راه شمال آورده بود، از سفرهایش در زمستان گفت، از سرزمینی که خاکش را چیز سفید و نرمی به نام برف پوشانده، از کوه‌های بلند و رودهای یخ زده و مردم بلندقد و ورزیده و مردمان عجیب خاکستری... سپس گیتارش را از حفاظش در‌آورد و گفت: "اینو وسط‌های بهمن ساختم، در کوهستانی که هر گوشش با برف پوشیده شده بود.
سپس نواخت...

***

Agalloch یک گروه آمریکایی است که در سبک‌های پراگرسیو متال،پراگرسیو فولک، دووم متال و نیوکلاسیکال فعالیت می‌کند. نوای سازشان جادوی خاص خودش را دارد و هرکدام داستانی متفاوت را از زمستان برای شنونده روایت می‌کند. درباره آن‌ها نه چیز زیادی می‌شود گفت و نه باید گفت.

***

نام:Alpha Serpentis 
سازنده:Agalloch
سبک: پراگرسیو فولک، نیوکلاسیکال

***

دانلود فایل


 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه