X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 


 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 

سلام. بچه‌های که تو طراحی قالب برای وردپرس سر رشته دارن، به من PM بدن. شاید یه پروژه ای رو باهم شروع کردیم. :)


موضوع: بازی

نظرات (0)
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه
ادامه مطلب

 

قطعا دوست دارم که صنعت بازی‌سازی در ایران هم به شکوفایی برسه و ما هر روز شاهد بازیهای بسیار خوبی باشیم. اما زمانی که پای صحبت دوستان بازی‌ساز که می‌شینیم و مشکلات این صنعت رو می‌بینیم، به این نتیجه میرسیم که ما تا رسیدن به نقطه اوج فاصله زیادی داریم. بهترین محصولاتمون به دلیل تبلیغات ضعیف دیده نمی‌شن و یا بازیکنان تنها با یک نگاه اون‌ها رو رد می‌کنند و به اون‌ها به چشم یک بازی کپی‌برداری شده از بازیها خارجی نگاه می‌کنند ( به خدا همه بازی‌های خارجی هم منحصر به‌فرد نیستند و اگه همه رو کنار هم قرار بدیم، یکسری کلیشه در همشون تکرار شده)

اما بیشتر صحبت من روی بخش تبلیغات هستش. برای اینکه بتونیم یک بازی رو به مخاطب معرفی کنیم، واقعا با مشکل مواجه هستیم. سایت‌های تخصصی بازی به زور و زحمت خبرهایی که براشون ارسال می‌کنیم کار می‌کنند( جاداره از اون دسته از سایت‌هایی که خبرها رو بدون چشم‌داشت کار می‌کنند بسیار تشکر کنم) بعضی از سایت‌ها هم خیلی دیر کار می‌کنند و ارزش خبری مطلب از بین میره و تازه کلی هم فخر می‌فروشن! انگار که کاری خارج از وظیفه خودشون انجام دادن. یکسری دیگه از سایت‌ها هم که عنوان حرفه‌ای رو یدک می‌کشند، برای پوشش دادن خبر از ما درخواست پول می‌کنند. متاسفانه مبلغ بالایی رو هم می‌خواهند که به نظر من از توان یک استودیوی بازی‌سازی ایرانی با منابع مالی محدود خارجه. این سایت‌ها هر گونه خبری ( مخصوصا خبرهای جارجی روز) رو کار می‌کنند تا کاربر رو به سایت خودشون جذب کنند، اما نمی‌دونم چرا برای خبرهای داخلی این‌جوری عمل می‌کنند.

اما تمام حرف من این بود که، در بخش رسانه‌ای و مخصوصا رسانه‌های مربوط به بازی با ضعف زیادی مواجه هستیم. سایت‌های خوبی در این حوزه حضور دارند، اما به نظر من دیگر هیجان‌انگیز نیستند و درگیر کلیشه‌های بسیار زیادی شدند. متاسفانه کاربران ما هم دنبال چیزی بیشتری نیستند و به نظر میرسه به همچین سایت‌هایی راضی هستند. من اگه واقعا وقتش رو داشتم و می‌تونستم ایده‌هایی که دارم رو پیاده کنم، قطعا کاری در این زمینه کارهای بسیار خوبی انجام می‌دادم. این بخش شدیدا نیازمند ایده‌های تازه و جدید هست و باید کاری براش انجام داد. امیدوارم که در چند ماه آینده بتونم کارهایی برای این بخش انجام بدم. اما استارت اولیه کار قطعا سخت خواهد بود.


موضوع: بازی

نظرات (3)
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 28 درجه
ادامه مطلب

 

به چند نفر نویسنده نیازمندیم. البته سطح کارهاتون باید بالا باشه و برای تست هم روی موضوعی که اعلام میشه باید یه نمونه کار آماده کنید. اما بد نیست بدونید که پروژه هیجان‌انگیزی رو برای این کار داریم شروع می‌کنیم و اگر دوست دارید جزوی از اون باشید می‌تونید با من در تماس باشید.

 

راه‌های تماس: majidnoordoost[@]gmail.com  و همین‌طور گوگل‌تاک و شبکه‌های اجتماعی


موضوع: بازی

نظرات (0)
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 0 درجه
ادامه مطلب

 

Some copyright and legal notices here. Maybe use the © symbol a bit.