X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 


 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 

پروژه کارا

سرانجام پس از ماه ها انتظار، استودیوی بازیسازی Quantic Dream در نمایشگاه 2012 GDC پروژه جدید خود را در قالب دمویی 7 دقیقه ای معرفی نمود. پروژه ای که به پروژه کارا (Project Kara) معروف شد و توجه بسیاری را معطوف خود ساخت. البته شرکت Quantic Dream اعلام کرد که این دمو صرفا برای نمایش قدرت تکنیکی موتور جدید آن ها طراحی شده و بازی آینده آن ها نخواهد بود!!
در این دموی کوتاه مسئله ای مطرح شد که مدت هاست در قالب ها و طرح های گوناگون در مورد آن صحبت می شود و پروژه کارا به عبارتی تکمیل شده و اصلاح شده همه آن ها بود.

به همین منظور و برای درک بیشتر مفهوم به کار رفته در این داستان، لازم است تا کمی به عقب برگردیم و برخی از این پروژه ها را بررسی کنیم.

برای خواندن ادامه مطلب به این لینک مراجعه کنید


موضوع: This Is It

نظرات (3)
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 7 درجه
ادامه مطلب

 

نگاهی تازه به بازی Homefront . در این مطلب با مسائل پشت پرده این عنوان روبرو می شوید.

لینک قسمت اول

لینک قسمت دوم

لینک قسمت سوم

 


موضوع: This Is It

نظرات (0)
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 9 درجه
ادامه مطلب

 
اصغر فرهادی اسکار بهترین فیلم خارجی را برای فیلم «جدایی نادر از سیمین» دریافت کرد.

اصغر فرهادی هنگام دریافت جایزه اسکار: « سلام به مردم خوب سرزمینم. در این لحظه ایرانی های بسیاری در سراسر جهان در حال نظاره ما هستند و تصور می کنم که خیلی خوشحال هستند. خوشحالند نه تنها به خاطر یک جایزه مهم، یک فیلم یا یک فیلمساز، بلکه به خاطر اینکه در زمانی که سخن از جنگ، تهدید، و خشونت بین سیاستمداران مبادله می شود، نام کشورشان، ایران، در اینجا از دریچه فرهنگ باافتخارش به زبان مى‌آید، فرهنگ غنى و کهنی که زیر غبار سنگین سیاست پنهان شده است. من با افتخار این جایزه را به مردم کشورم تقدیم مى‌کنم، مردمى که به تمام فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از خصومت و خشونت بیزارند.»موضوع: This Is It

نظرات (54)
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 144 درجه
ادامه مطلب

 

Some copyright and legal notices here. Maybe use the © symbol a bit.