X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
۱۲ فروردین ۱۳۹۶

         امیر

===========

دوستای عزیزم.خیلی خوشحالیم که در ایام کوتاه عید در کنار شما بودیم..تلاش ایندوره بر کیفیت و تازگی مطالب بود.یعنی اکثر دوستان مطالب رو اول تهیه و ترجمه میکردن تا مطالب تکراری نباشه.امیدوارم سال خوب و خوشی داشته باشین.قرار بر این بود دوتا از مدیران ارشد پردیس هم چندخطی بنویسن که متاسفانه به دلایل مشغله امکان بوجود نیومد.تشکر ویژه دارم از تمامی دوستان که کمک کردن بخصوص جناب کریمی عزیز که به علت فرصت کوتاه وقت نشد بیشتر کنارشون باشیم.امیدوارم همیشه برترین باشید

برقرار باشیدو سبز

ارادتمند:امیر(مدیریت ماهک من)

========================

 

  Woody Allen

========================

سلام دارم خدمت دوستای عزیز سایت پردیس گیم.

جا داره سال نو رو به همه ی شما عزیزان تبریک بگم. من کسری کریمی سردبیر سایت پردیس گیم هستمو با درخواست تیم ماهک تصمیم بر این گرفتم چند خطی درخدمت شما عزیزان باشم.

یادم می­آید که چندین سال پیش در یکی از بهاریه­ های نشریات سینمایی مطلبی را خواندم با این مضمون که اعیاد و تعطیلات در زندگی امروزی بیشتر به نماد و نشانه بدل گشته­ اند تا یک عینیت بسط یافته، نشانه­ هایی که تمام سال منتظر بروزشان هستیی و خود را برایشانآماده می­کنیی و ازشان چنان غولی در ذهنت پرورش می­دهی که هنگام برخورد و فرارسیدنش در آن مواجهه عینی همه چیزش در ذهنت فرو می­ریزد و تبدیل به خاکستر می­ شود.

ولی خب چه کنیم تا این فاصله عظیم میان اُبژه و سوژه که از همین تعطیلات تا کلیت مفهوم زندگی ما در برش گرفته شده کمتر و کمتر بشود؟

شاید جمله ه­ای شعاری باشد ولی بیایید در حداقل قضیه اندکی تلاش کنیم، با پذیرش اوضاع و محدودیت­هایمان، با درک اینکه اضمحلال ما، خود نباید مضاف بر محیط مضمحل­مان باشد.

این بهار دومین نوروز من با پردیس ­گیم است، با قدردانی از زحمات پیشینیان، به نظرم، با دیدی که آن دوران به پردیس با توجه به مواجه تقریبا زیادم با رسانه تحت عنوان دانشجو این ضمینه داشتم چیزی در مایه های افتضاح بود. ما با پردیس کاربر/مسئولی مواجه بودیم که هردم از این باغش بری می­رسید...

نمی خواهم با ذکر جزئیات و ملال ها سر کسی را به درد آورم و جایگاه امروزی ما حداقل از نظر سطح کیفی خروجی ها، یعنی چیزی که مسئولیتش مستقیما زیرنظر شخص خود من است با صرف مشقت فراوانی حاصل شده، امروز وقتی که به اعضای تحریریه و داستان هایی که پشت هر یک از این اعضا و جذبشان و رفاقت­هایی که بعدش میانمان شکل گرفتفکرمی­کنم و بعد خروجی فعلی سایت را از نظر می گذرانم متوجه میشوم که یحتمل پردیس حتی از استانداردهای اولیه ­ای که در هنگام ورودم به این مجموعه برایش ترسیم کرده بودم پا را فراتر گذاشته.

شاید لفظ خانواده پردیس اغراق به نظر برسد ولی به نظرم باز هم جوابگوی شیوه اداره ما در پردیس نیست، غریب آشناهایی که امروز همه برای هم چون برادر عزیز شده اند، هر کس با داستان جالبی در پشتش، یکی از بچه های فیزیک دانشگاه تهران که در  یکی از فراخوان ها پیغاممان داد و یکی مثلا از فضولی شخص بنده در گوش وایسادن به حرف های بچه های دانشگاه سوره در حیاط کوچکش.

 

*عکس بالا گردهمایی ما پردیسی ها در ورود یکی از عزیزترین­هایمان به تهران است، خیلی ها به علت مشغلات نوروزی آمدند ولی به زمان عکس انداختن نرسیدند و خیلی­ها هم چون در سفر بودند در عکس غایبند.

دوستای عزیز میتونن سوالات خودشون رو از طریق لینک های زیر با بنده در میون بزارن.تلاش میشه در اولین فرصت پاسخ داده بشه

              

 

 

ارادتمند:کسرا کریمی

=========================

================================

 
موضوع: متفرقه
  |  
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 30 درجه
نظرات (14)