X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
iranlock98
 
تاریخ عضویت: 1398/08/07
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1398/09/21
تعداد مطالب: 3
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 3
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۰:۳۲ ب.ظ  ::  موضوع: قفل هوشمند
 

قفل باشگاهی باید مقاومت لازم در برابر رطوبت را داشته باشد .قفل الکترونیکی کمد برای استخر ها و باشگاه ها استفاده میگردد .نحوه باز کزدن قفلهای استخری الکترونیکی میتواند به وسیله مچبند الکترونیکی ،کارت و مچبند میباشد .قفل الکترونیکی کمد سهولت استفده از لاکر ها را به استفاده کنندگان میدهد .همچنین امنیت بسیار بالاتری را برای مجموعه به ارمغان می آورد .
قفل استخری الکترونیکی مدیریت را برای باشگاه داران و استخر داران بسیار آسان مینماید .


قفل هوشمند باشگاهی

شاید برای شماهم پیش آمده که در یک باشگاه و یا استخر وارد رختکن آن مجموعه بشوید و با قفل  کمد باشگاهی (قفل استخری) آن مجموعه کار بکنید.اگر با کمد هایی برخورد کنید که قفل کمد باشگاهی مناسب نداشته باشند چه تصمیمی می گیرید؟شاید  دیگر به آن باشگاه وارد نشوید و آنرا به دوستانتان نیز معرفی نکنید !
در واقع امروزه قفل هوشمند باشگاهی خود جزو یکی از اساسی ترین نیازهای هر باشگاهی می باشد.در گذشته صاحبان باشگاه از قفل کمد باشگاه معمولی و قفل مکانیکی ساده استفاده میکردند.اما امروزه از قفل الکترونیکی کمد استفاده میکنند که خود نوعی قفل هوشمند کمدمی باشد.

قفل الکترونیکی آفلاین(offline)

قفل آفلاین یا قفل الکترونیکی کمد یکی از روش های جایگزین برای کمدهای رختکن باشگاه ، مجموعه ورزشی و استخر می باشد.قفل کمد باشگاه آفلاین در اصطلاح به قفل هایی گفته میشود.که سیستم ورود و خروج نسبت به یک پارامتر ثابت می ماند..در زبان ساده تر این سیستم قفل باشگاهی،  مچ بند شماره ۵ تنها توانایی باز کردن قفل شماره ۵ را دارا میباشد. و مچ بند شماره ۲ تنها توانایی باز کردن قفل کمد شماره ۲ را دارا میباشد.
از مزایای عمده این قفل ها، امنیت بالا از بابت سطح دسترسی، قابلیت استفاده از ورودی های. متغیر گوناگون همچون، مچبند، کارت، تگ و دکمه، قابلیت. تعریف کارت با سطوح دسترسی متفاوت از جمله، کارت کارگری ، کارت مادر ، کارت مستر و … اشاره نمود.
این قفل کمد استخر یا باشگاه معمولا مناسب برای اماکن ورزشی عمومی سانس آزاد مانند استخرها، .پارک های آبی و باشگاه های بدن سازی بوده و جدیدن به عنوان قفل کمد در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی.، رختکن بیمارستانها و کارخانه جات و ادارات نیز به کار گرفته میشوند.

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 0 درجه
 
 
 
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۵:۳۰ ب.ظ  ::  موضوع: قفل هوشمند
 

قفل دیجیتال درب و قفل هوشمند در سراسر جهان رواج دارد .متوقف شدن ، پیدا کردن کلید درست و انداختن آن در قفل درب، کار دشواری نیست. اما وقتی عجله دارید برای ورود یا خارج شدن از یک فضا ، راحت و خوشایند نیست.

به این ترتیب ، تعداد بیشتری از افراد قفل هوشمند دیجیتال درب را قبول می کنند.برای اطلاع بیشتر میتوانید مزایای قفل دیجیتال را مطالعه بفرمایید.

 ما به شما نشان خواهیم داد که چرا تقاضا برای این دستگاهها بالا می رود:

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 0 درجه
 
 
 
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۲:۵۳ ب.ظ  ::  موضوع: قفل هوشمند
 

قفل هوشمند

یکی از ویژگی های قفل دیجیتال این است که هنگام بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می شود و تا زمانی که درب قفل است از بیرون ساختمان کسی نمی تواند بدون مجوز وارد شود اما از داخل ساختمان این امکان خروج وجود دارد .

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 0 درجه