X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
daniel_kheradmand
 
تاریخ عضویت: 1396/10/08
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1396/10/21
تعداد مطالب: 3
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 3
 pc  ps2 
 
درباره وبلاگ
وبلاگی از خبرهای تازه ی گیم به قلم خودم
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۸:۰۷ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار گیم
 

در بازی شکارچی هیولا:جهان، تولید کننده از تاخیر در انتشار نسخه ی کامپیوتر میگوید:

انتظار میرود در طول دو هفته شکارچی هیولا برای کنسولهای نسل هشتم نظیر PS4  وXbox one  و ادکی تاخیر در انتشار نسخه ی کامپیوتر عرضه گردد. البته ما چندی پیش دریافتیم که ناشر بازی (Capcom) بر روی انتشار آن در پاییز 2018 تمرکز داشت، اما تولید کننده ی بازی "ریوزو شوجیموتو" توضیح میدهد چرا...

در گفتگویی که با سایت "GamesRadar" داشتیم، شوجیموتو توضیح داد که این بازی اولین بازی نسخه ی PC  شرکت میباشد و

تمرکز ما بیشتر بر روی کیفیت نسخه ی PC میباشد از این جهت با کمی تاخیر روبرو هستیم.

او بار دیگر در سخنان خود تاکید بر این کرد که این بازی بسیار مهم است و ما برای اولین انتشار بازی کامپیوتری تمام تمرکز خود را توجه ی این نسخه کرده ایم. بنابراین ما نمیخواهیم فقط توجه ی مان بر روی کنسولها باشد شاید هم از کنسولها خارج بشویم و فقط بر روی PC تمرکز  و وقت بیشتری صرف این قضیه بکنیم تا نسخه ی کامپیوتر بهتر از آنچه که میشود بشود!

او میگوید: "در نسخه های کنسولی طبق یک الگوی خسته کننده عمل میکنیم و تمام توجه ی ما بر روی رقابت است چه بر روی PSN باشد یا Xbox one اما در نسخه ی PC ما قصد داریم تمام نیروی خود را برای این نسخه بکار بگیریم، پس از کاربران PC انتظار داریم با کمی صبر کردن به ما اجازه دهند تا یک تجربه ی عالی برای آنان به ارمغان بیاوریم."

بعد از روبرو شدن طرفداران و واکنش آنان به بازی در نسخه ی بتای  PS4 "استیون و آستین" اعلام کردند "این دقیقآ همان تکاملی است که انتظارش را داشتیم"

اما تاکنون  Capcom  مشخص نکرده است که این نسخه ی PC  چگونه از بخشهای کنسولی شرکت متفاوت است، اما در هر صورت این قضیه "آستین" را از گفتن آنچه که دوست دارد ببیند منع نمیکند.

*برگرفته شده از وبسایت GamesRadar

 

مترجم دانیال خردمند

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 4 درجه