X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
atron
 
تاریخ عضویت: 1391/01/24
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1393/01/26
تعداد مطالب: 40
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 21
 pc 
 
درباره وبلاگ
you will pay the price
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۸:۱۳ ب.ظ  ::  موضوع: همین طوری
 

سلام؛این پست در مورد همه چیز هست+ ویژه نامه دانشجویی

 

^نه همـین لباس زیباسـت نشـآن آدمیتــ^

 .
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

0
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
..
.
.

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.

.
.
.
..
..
..
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.

.
.
.
.
.
.
..
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

0
0
0
0
.
.
.
.
..

.
.
.
..
.
.
..
.
.

.
.
.
.
..
.
.
..

.
.
.
.
.
.
..
.
.

.
.
.
.
.
..
.
.

.
.
.
.
..
.

.
.
.
.
..
..

.
...........

.
.
.
.
..
.
.
..

.
.
.
.
..
.
.
.
.
 
عکس های تاریخی قبل و بعد از رنگی شدن

در این گزارش نگاهی داریم به زشت ترین و کریه المنظرترین موجودات زیر آب.

یک نژاد سگ جدید و با نمک


این توله سگ با نمک حاصل ترکیب نژاد هارلو و ایندیانا است.

یک دختر آمریکایی برای رفع مشکل تنهایی و تجرد در مراسمی رسمی با خودش ازدواج کرد.

"یاسمین " پس از آنکه از یافتن شوهرناامید شد ، به ترفند غیر معمول ازدواج با خود روی آورد تا بر فهرست ازدواج های عجیب و غریب در غرب از جمله ازدواج با حیوان و ازدواج با همجنس ، مورد دیگری افزوده شود.

او که در شهر هیوستون زندگی می کند، گفته است که برای حل مشکل تجرد و تنهایی که موجب یاس و نومیدی وی شده است، راه حلی پیدا کرده و توافق کرده است تا با خود ازدواج کند.


ویرایش عکس توسط منبع مطلب (پایگاه خبری العالم) انجام شده است.

یاسمین گفت که دو سال پیش به خود گفته بود درصورتیکه نتواند تا قبل از 40 سالگی ازدواج کند، به شیوه فیلم های آمریکایی با خودش ازدواج خواهد کرد.

او معتقد است ، حداقل مانند زوج های دیگر ، با خودش دچار اختلاف نخواهد شد و درمعرض طلاق قرار نمی گیرد.

این دختر آمریکایی در مراسمی در موزه فرهنگ آفریقا در شهر هیوستن ، لباس عروس را بدون وجود داماد به تن کرد درحالیکه خانواده و دوستانش نیز دراین مراسم درکنار او حضور داشتند.«کوین» جوان 27 ساله*ای است که عجیب*ترین اعتیاد دنیا را دارد و از آن بسیار لذت می*برد؛ در حالی که شاید اکثر انسان*ها اگر یک روز جای او باشند دیوانه می*شوند چون انجام بسیاری از کارهای زندگی سخت می*شود.
این جوان اهل شیکاگو به گچ گرفتن اندام*های بدنش اعتیاد پیدا کرده است و بدون آنکه استخوانی از بدنش شکسته باشد، دوست دارد آن را گچ بگیرد. این اعتیاد برای مدت 21 سال است که همراه اوست و راهی برای خلاصی از آن پیدا نکرده است.

این مرد از ابتدای اعتیادش تا به حال بیش از 50 هزار دلار خرج خرید آتل*های گچی یا گچ گرفتن بدنش به روش سنتی کرده است. در حالی که وی می*داند این کار بسیار احمقانه و عجیب است، اما باز هم اصرار دارد آن را انجام دهد.

این جوان می*گوید: «من کاملاً سالم هستم و بدنم حتی یک خراش هم ندارد اما وقتی در یک آتل قرار می*گیرم یا عضوی از بدنم در گچ باشد، احساس راحتی بیشتری می*کنم و حس خوبی در رگ*های من جاری می*شود.

وی در ادامه افزود: «در سن 6 یا 7 سالگی بودم که این اعتیاد شروع شد و آن زمان به دنبال این بودم تا دستمال*های دستشویی را بدزدم و سپس خیسشان کنم و روی بدنم بگذارم تا احساس بهتری داشته باشم. این روزها به دنبال راهی برای از بین بردن این اعتیاد هستم اما هنوز نتوانسته*ام این کار را انجام دهم.»
=====================================================

انتقاد تند الهام چرخنده از گلشیفته فراهانی

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه به خاطر اعتقاداتم از سینما کنارم گذاشتند، گفت: سؤالم این است که سینمای ما جای چگونه بانوانی است.

الهام چرخنده شامگاه جمعه در مراسم لاله*پژوهی شهدای همدان با بیان اینکه در سال ۹۳، بار دیگر متولد شده، اظهار کرد: وقتی برای نخستین بار باور مذهبی خود را فریاد زدم و عرض ارادت به رهبری کردم، مورد هجمه*ها، تهمت*ها و تهدیدهای مختلفی قرار گرفتم تا در نهایت به کنار گذاشتن من از صحنه سینما منجر شد.

وی با اشاره به اینکه این مشکلات امروز بسیار کمتر شده، افزود: الهام چرخنده هنوز خود را زهرایی نمی*داند چراکه راه درازی تا زهرایی شدن پیش*رو دارد و دقیقاً مانند تفاوت شیعه بودن با محب ائمه بودن می*ماند.


این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه وظیفه و مسئولیت خطیری بر عهده سینماگران است، تصریح کرد: در حال حاضر من بین شوک عده*ای و اهالی سینما و شک برخی دیگر قرار گرفتم.
وی با بیان اینکه برای اعتقاد خود تا آخر می*ایستم، ادامه داد: بانوی مسلمان ایرانی سال*هاست که ارزش*هایش زیر سئوال رفته است.چرخنده خاطرنشان کرد: در حال حاضر چهره بانوان ایرانی در قالب ورزشکاران و یا هنرمندان در خارج از کشور شناخته می*شود که خوشبختانه در بخش ورزشی غرورآفرین است. اما در سینما برای من عجیب است که وقتی یک بازیگر زن که در سینمای دفاع مقدس بازی می*کرده و امروز عکس عریانش منتشر می*شود، به آن آفرین می*گویند.


این بازیگر اضافه کرد: اما الهام چرخنده با توجه به موقعیتی که در خارج داشت، به کشور باز می*گردد، دست بلند کرده و اعلام می*کند که هیچ چیز نمی*خواهد و مورد هجمه قرار می*گیرد.
وی با اشاره به اینکه برخی به فعالیتم در شبکه مهاجر اشاره می*کنند، افزود: در آن زمان وزارت ارشاد به شبکه تلویزیونی MITV در ایران مجوز داد و بنده نیز با مجوز برای موسیقی کشورم فعالیت می*کردم و دو برنامه ۸۰ قسمتی درباره موسیقی ایران ساختم که با نام امیرالمؤمنین آغاز و با نام امیرالمؤمنین نیز به پایان رسید.چرخنده با بیان اینکه این برنامه به همین دلیل نیز با توبیخ مواجه شد، تصریح کرد: ۱۷ قسمت از برنامه*های ساخته شده به دلیل اینکه از آیه*های قرآنی استفاده کردم، پخش نشد.

وی با بیان اینکه اکنون با پول خودم به دانشگاه*ها می*روم و در این راه ثابت قدم هستم، گفت: برخی زنان کشورم خسته هستند اما نفسم صادقانه از درونم بیرون می*آید و بر دل و سینه آنها می*نشیند.

بازیگر سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه تنها زن ایرانی با تخصص موسیقی هندی و پاپ هستم، اظهار کرد: از این تخصص در راه انقلاب و کشورم استفاده می*کنم.
وی با اشاره به اینکه به این سخن رهبری دلخوش هستم، افزود: رزق همه عمرم نوشته و دست خط حضرت آقاست که دلخوشی من بوده و برایم بس است و آرزویم شهید شدن در این راه است.


چرخنده با بیان اینکه یک تنه پای اعتقاداتش ایستاده* است، تصریح کرد: با هیچ* کس دعوا نداریم، بلکه عشق زهرا (س) را با عشق هدیه می*دهیم.
وی با بیان اینکه بهم پیغام دادند که جایم دیگر در سینما نیست، گفت: این مدعیان باید پاسخ بدهند که سینمای ما جای چگونه بانوانی است، در حالی که در سینما به فیلم ارزشی و بازیگر ارزشی نیاز داریم.این بازیگر سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه بازیگر نقش مادر شهید باید با وضو روی صحنه حاضر شود، خاطرنشان کرد: بازیگر زن ایرانی وقتی به عنوان نماینده ایران در خارج از کشور حاضر می*شود حق ندارد لباس نامناسب به تن کند.کدام یک از زنان کشور ما لباس شبیه یهودیان می*پوشد و به جشنواره*های خارجی می*رود؟!


چرخنده با بیان اینکه دو پسر به نام*های ارسطو و امیرشایان دارد، اظهار کرد: پسر نخبه من به دلیل هجمه*ها علیه من در فضاهای مجازی دچار افسردگی شد. وقتی شبکه*های ماهواره*ای نظیر من و تو به موضوع چرخنده می*پردازند و عروسک آن را می*سازند، به این معنا است که من موفق بودم.
 
 

مرگ کارگر جوان در سقوط اتاقک کارگری

حادثه سقوط اتاقک کارگری به عمق ۱۵ متری محل گودبرداری در شمال غرب تهران که بعدازظهر دیروز رخ داد مرگ مرد ۲۸ ساله ای را در پی داشت.


در حالیکه این شادی گل منتسب به فرنچسکو توتی گلزن افسانه ای رم کم کم همه گیر می شود آنها در این لحظه خبر نداشتند که در نهایت با دست خالی تهران را ترک می کند و این سلفی هم پرپر می شود و روی جلد هیچ روزنامه ای نمی رود.

آخرین سلفی….
پخش نامه رهبر انقلاب در آلمان

این عکس ها رو یه دوستی فرستاده که دارند تو شهر برمن و هامبورگ(از شهر های آلمان) نامه آقا رو پخش می کنند… و طی چند روز آینده نامه رو هم در مترو ، اتوبوس ، پست و … به دست مردم می رسونند.
رضا عنایتی مهاجم جدید استقلال تهران که در نخستین بازی خود برای آبی پوشان در فصل جدید مقابل سپاهان گلزنی کرد، با نشان دادن عبارت «محمد رسول الله (ص)» روی پیراهن خود به شادمانی پرداخت.


عضو شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با کاشف اسکلت هفت هزار ساله وی را کریستف کلمب تهران نامید.
رونمایی نویر از مجسمه*اش"کیف زنانه" باستانی متعلق به ۲۸۰۰ سال قبل در سنگ نگاره های کاخ " آشوربانی پال"عراق؛ دوره آشوری.

 
 

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 2

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 3

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 4

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 5

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 6

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 7

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 8

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 9

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 10

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 11

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 12

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 13

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 14

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 15

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 16

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 17

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 18

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 19

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 20

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 21

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 22

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 23

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 24

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 25

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 26

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 27

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 28

ماجرا های دانشجوی ایرانی! (2) - تصویر 29
 
امید وارم
برده باشید
:)
 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 104 درجه