X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
Ahmad Wolf
 
تاریخ عضویت: 1392/06/17
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1392/07/10
تعداد مطالب: 11
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 70
 pc  ps4 
 
درباره وبلاگ
درود این وبلاگ وبلاگ شخصی بنده هستش و سعی میکنم چیز های متنوعی رو درش قرار بدم
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۰۳:۱۵ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

بازی GTA V دوهفته ای میباشد که وارد بازار ها شده و البته با استقبال های میلیونی بسیاری روبه رو شده است.

گذشته از تمامی موفقیت های این بازی باید یه نگاهی هم به اعتراض برخی خانواده ها نسبت به بازی بیندازیم.

برخی از والدین کودکان و نو جوانان و البته قشر جوان بر این موضوع شکایت کرده اند که چرا از این صدا پیشگان استفاده کرده اید؟؛ زیرا تمامی این افراد بر این باورند که صدا پیشگان بازی ، قصد منحرف کردنشان را دارند و سعی داند که بازیکن را به راه های خلاف بکشانند.

و اما بازیگران و صدا پیشگان بازی در پاسخ و دفاع از خود گفتند: مگر بازی های ویدئویی چه هستند که برای درک ضعیف   کودکان شاخته بشوند؟ و همینطور اگر نا راضی هستید پس این بازی را نه خودتان انجام دهید و هم نگذارید فرزندانتان انجامش دهند. البته این را هم افزودند که: بازی های ویدئویی وسیله آموزش کودکان نیستند.

یکی از تحلیلگران اسپانیایی در همین راستا گفت:

تمامی افراد بازیکن با بازی GTA V تنها به زرق و برق خشونت بازی نگاه میکنند و این صدا پیشگان خشونت ها را جذاب تر کرده اند.

تد لوقا یکی از گویندگان شخصیت مایکل گفت:

اگر شما به شخصیت مایکل در بازی دقت کنید ، میبینید که وی یک شخص بسیار آشفته است ؛ زیرا شما مشاهده میکنید که او نه یک خانواده خوب دارد، و نه فرزندان درست و حسابی . تمام آرزویش این است که فرزند پسرش به حالت یک بشریت در بیاید و برایشم مهم نیست که خلاف کار شود و یا قانون مند.

حالا ، آیا شما این را جدی میگیرید که بازی فقط خشونت است؟

او گفت شما میتوانید در دنیای واقعی گنگستری کنید؟و پاسخ این سوال طبیعتا خیر میباشد . پس دلیل منطقی را اینگونه اعلام کرد که شما ها همه میخواهید آزادی داشته باشید و بازی gta v این آزادی را برای شما به ارمغان آورده است ، پس گلایه ای هم نداشته باشید . شما تا به حال با خود اندیشه اید که چرا این بازی در کل دنیا محبوب است؟خوب جوابش این است که بازی GTA V به شما امکان آزادیو چر زدن راحت در شهر را میدهد و به تبع باعث کم شدن خلاف ها در سطح جهان  میشود.

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 6 درجه