X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
Ahmad Wolf
 
تاریخ عضویت: 1392/06/17
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1392/07/10
تعداد مطالب: 11
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 70
 pc  ps4 
 
درباره وبلاگ
درود این وبلاگ وبلاگ شخصی بنده هستش و سعی میکنم چیز های متنوعی رو درش قرار بدم
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 

در ابتدای سخن لازم است بگوییم فردی در زندگی نیاز به برنامه ریزی دارد که اوّلاً کار و فعالیت در خوری دارد. ثانیاً برای کار خود ارزش و اهیمت قائل است،‌ ثالثاً میل دارد هر کاری به نحو احسن و به شکل شایسته ای انجام شود. امروزه این دیگر یک شعار نیست بلکه یک حقیقت است که «هیچ موفقیتی بدون یک برنامه ریزی درست متصور نیست».
منظور از برنامه ریزی، اختصاص ساعت یا ساعاتی از عمر به کاری خاص است، به طوری که هم کارها در وقت خود و طبق زمان بندی قبلی به انجام رسد و چیزی از آن باقی نماند.
در نتیجه هر برنامه ریزی مفید و کاملی مستلزم چندین کار است که به ترتیب در ذیل خواهیم آورد:
1ـ هم اکنون کاغذ و قلمی بردارید و فهرستی از کارهای خود را که در فهرست‌های زیر آمده تهیه کنید:
الف) فهرستی از همه کارهای تان که قرار بوده انجام دهید و نداده اید: باید چه کاری را شروع می کردید؟ چه پیشنهادی ارائه می دادید؟ تماس هایی که باید می‌گرفتید؟ معلمی که می خواستید با او در مورد مشکل درسی تان صحبت کنید و چیزهایی از این قبیل. سعی کنید دست کم یک صفحه از این برنامه های انجام نشده را تهیه کنید.
ب) حال فهرستی از کارهایی که باید در منزل انجام دهید تهیه کنید: کارهای مربوط به منزل که بر عهدة شما است و باید آن ها را انجام دهید و شما یا آن ها را عقب می اندازید یا از انجام آن‌ها ناخشنود هستید. سطل زباله‌ای که هر روز باید دم در بگذارید، کفش هایی که باید برای تعمیر به کفاشی ببرید، جورابی که هر روز می‌گویید اگر وقت کنم می شویم و ... .
ج) فهرستی هم از کارهایی که در حوزة روابط شخصی دارید بردارید: نامه ها، قرار ملاقات ها، تماس های تلفنی، ‌مهمانی ها، دیدار مجدد همشاگردی ها و در نهایت کارهایی که توقع دارید کسی دیگر آن ها را به جای شما انجام دهد.
د) لیستی از کارهای روزمره بردارید: خواب،‌ غذا، تماشای تلویزیون، مطالعه، ورزش و ... .
ه‍) و بالاخره سیاهه ای از کارهایی که قرار است به امید خدا روزی انجام دهید: شرکت در یک کلاس هنری، یادگیری یک زبان خارجی، رفتن به یک باشگاه ورزشی، ترک کردن عادت بدی که بارها خواسته‌اید ترکش کنید، برنامه ای که بارها خواسته‌اید برای کارهایتان بنویسید و ... .[1]
تأکید می کنیم که اکنون این فهرست ها را تهیه کنید. نگران این حجم کار که تهیه می شود نباشید که چگونه و با کدام توان و وقت، انجامش خواهید داد، چون در مورد آن بعداً سخن خواهیم گفت.
2ـ شرط اساسی برای برنامه ریزی، اوّل اراده و تصمیم است؛ دوم یک تعهد قلبی و وجدانی با خویش. به دور و بر خود نگاه کنید، عدة زیادی از مردم هستند که شما آن‌ها را می شناسید و به راحتی می توانید در یکی از دو دستة موفق یا ناموفقشان قرار دهید. هیچ وقت فکر کرده اید که چرا اکثر مردم ناموفق هستند و فقط بعضی میان این همه آدم به مقصد رسیده اند؟
نمی گوییم در همه، ولی حداقل در بسیاری از مردم رمز عدم موفقیت این است: چیزی را که می خواهند،‌ با جدیت و قدرت دنبال نمی کنند. به هر دلیل ممکن بهانه می تراشند و کار خود را عقب می اندازند. یا اگر در پی آن می روند، از راهش نمی‌روند. بدون برنامه و بدن شناخت راه اقدام می کنند که نتیجه آن معلوم است.
عدة دیگری هستند که برای رسیدن به یک هدف،‌ کارهای ریز و درشت زیادی را پایمال می کنند، گویی آن ها اصلاً وجود ندارند،‌ در نتیجه وقتی به هدف می رسند، آن را که می خواستند دارند و بسیاری چیزها را که مردم ناموفق دارند،‌ ندارند.
دوستی داشتم که با هم کار می کردیم، با این فرق که هرگز وقت درستی برای صبحانه و ناهار خود نداشت. اگر وقت می کرد، غذا می خورد و اگر وقت نمی کرد، نمی خورد.
به قول خودش یک وعده برای او کافی بود. نتیجه اش این شد که بعد از چند سال ظاهراً رفاه کامل زندگی و ماشین و خانه و ویلا دارد، ولی نصف معده اش را به خاطر زخم معده در جراحی بریدند و الان از خوردن بسیاری چیزها محروم است.
عده ای دیگر هستند که تلاش می کنند و عرق می ریزند، ولی به جایی نمی رسند. علتش این است که هیچ وقت به آیندة کارشان فکر نمی کنند. به طور مثال اگر کسی امروز پس از کلی زحمت و تلاش،‌ استاد سفیدگری یا ساخت ظروف مسی یا سنگی شود، مسلّماً از شغل خود برای تأمین هزینه های زندگیش نمی تواند کمک بگیرد، چون فصل این نوع کارها گذشته است و جز معدودی، دیگر کسی از این ظرف ها استفاده نمی کند.[2]
هر کاری باید با توجه به آینده اش مورد پیگیری قرار گیرد، مثلاً شما باید ببینید از دانشگاه رفتن چه مقصودی دارید و آیا پس از اتمام تحصیل به چیزی که می خواهید می رسید؟
پس از این آینده نگری و در نظر داشتن دورنمای حداقل ده ساله، باید با منطق و شیوه ای درست، ‌تلاش کنید تا به مقصود برسید و این جا است که آن تعهد قلبی و و‌جدانی به کارتان می آید.
اصولاً وقتی با خود این گونه رفتاری در پیش می گیریم، در آستانه زندگی جدیدی واقع شده ایم و تا وقتی به این مهم نرسیده ایم، تنها به بخشی از توانایی های خود دست یافته ایم. این یک تصمیم و انتخاب است و شما به حکم انسان بودنتان حق این انتخاب را دارید!![3]
3ـ برنامه ریزی: فهرست ها را جلوی خود قرار دهید. همیشه در یک برنامه ریزی موردی وجود دارد که ذهن ما را فوق العاده به خود مشغول کرده و مثلاً قبولی در کنکور. کارهایی هم وجود دارند که ناگزیر از انجام آن هاییم. بعضی کارها هم در حقیقت نیاز به زمان و استمرار دارند مثلا کلاس های هنری و زبان. این ها مسلّماً‌ از جهت اولویت در یک جایگاه قرار ندارند. بنابراین ابتدا از میان فهرست های خود، محور برنامه، کارهای اجباری و کارهای مربوط به آینده را جدا کنید و سعی نمایید در طول روز یا هفته وقتی برای آن ها در نظر بگیرید.
اشتباه بعضی این است که گمان می کنند حالا که قرار است درس بخوانند، دیگر هیچ کاری نباید انجام دهد. برنامه های این قبیل افراد، خشک، بدون انعطاف،‌ و بدون در نظر گرفتن نیازهای دیگر زندگی است. به طوری که آدم به این توهم می افتد که آن را برای یک آدم آهنی طراحی کرده اند.
سعی کنید در برنامة‌خود آدمی معقول و منطقی باشید. به جای این که خود را از همه چیز محروم کنید،‌سعی نمایید از وقت هایتان به گونة صحیح استفاده کنید.
4ـ یک شبانه روز 24 ساعت بیشتر نیست و شما در طول این مدت به 6 تا 8 ساعت خواب نیاز دارید. سعی نکنید از خوابتان کم کنید تا وقتی بیشتری را جهت تحصیل ذخیره کنید، چون در این صورت خستگی ناشی از کم خوابی را در طول ساعات روز پخش می کنید و توان فکری و جسمی خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهید.
خوب است خواب شما بین ساعات 11 شب تا 6 صبح باشد.
5ـ وقت صبحانه، ناهار و شام را جدا کنید. نوعاً در خانه ها ساعت صرف غذا مشخص است. اگر چنین نیست، شعی کنید وقت مناسبی برای این کار در نظر بگیرید.
یادتان باشد با عجله غذا نخورید. نه پر بخورید و نه کم و سعی کنید پیش از سیری کامل دست از غذا بردارید. هرگز بلافاصله بعد از غذا مشغول مطالعه نشوید. به همین لحاظ حدود یک سوم زمان صرف غذا را به استراحت بگذرانید، مثلاً اگر صرف غذا 45 دقیقه طول می کشد، 15 دقیقه استراحت کنید. در این مدت به فرایند گوارش و هضم غذا فکر کنید. این کار سبب می شود هم از غذا لذت ببرید و هم به هضم آن کمک کنید.
اگر در خلال روز احساس گرسنگی کردید، بلافاصله مطالعه را قطع کنید و چیزی بخورید، ولی هرگز در اثنای مطالعه چیزی نخورید مثلا آدامس، پسته،‌ تخمه و ...). این توصیه ها را جدی بگیرید.

6ـ همیشه در طول روز کارهایی برای انجام دادن وجود دارد: تماشای یک سریال یا یک مسابقه فوتبال (به شرط این که عادت به تماشای همه سریال ها یا مسابقات نداشته باشید)، خرید نان، میوه، سبزی و ...، بردن برادر یا خواهر کوچکتر به مدرسه یا مهد کودک و ... . هم در زندگی کارهایی از این قبیل دارند. این کارها را از برنامة‌ خود حذف نکیند. زمان آن ها را معیّن کنید و به نحو احسن انجامشان دهید. آن ها داخل زندگی شما و جزء آن هستند، پس با حذف آن ها زندگی تان را ناقص نکنید.
فایده دیگری هم در این برنامه ها وجود دارد، مثلاً راه میان خانه تا مدرسه و ... فرصت خوبی برای تکرار لغات زبان انگلیسی یا حفظ کردن یک شعر یا مرور مطالب درسی در ذهن است. این فرصت ها را از دست ندهید.
7ـ ممکن است مشغول رفتن به کلاس کامپیوتر یا یک باشگاه ورزشی باشید. خوب است در این کارها افراط نکنید، ولی آن ها را تعطیل نیز نکنید.
برای آغاز یک کلاس جدید با احتیاط و طبق برنامه عمل کنید، آن هم اگر وقت اضافی برای این کار داشتید، ولی اگر از قبل به کاری مبادرت کرده اید، آن را تعطیل نکنید. کمی نظم و ترتیب را در آن دخیل کنید.
8ـ حال وقتش رسیده که روی ساعت های باقیماندة روزتان تمرکز کنید و آن ها را به درس اختصاص دهید. چون قصد شرکت در کنکور را دارید، لازم است مطابق شرایط آن برنامه ریزی کنید. امتحان کنکور سراسری در دو بخش عمومی و اختصاصی برگزار می گردد. دروس عمومی عبارتند از: ادبیات فارسی، ادبیات عربی، زبان انگلیسی و بینش اسلامی.
برنامه شما باید به نحوی باشد که در هر چهار درس فوق بالاترین درصد را احراز کنید.
امتحان کنکور یک رقابت علمی ساده[4] است که هر کس در آن دارای درصد بیشتری باشد، موفق‌تر است. پس کار اساسی شما این است که در این رقابت حتماً دروس عمومی را که همه به آن توجه کافی دارند، با موفقیت پشت سر بگذارید. در غیر این صورت هرگز قبول نخواهید شد.
پس از دروس عمومی نوبت به دروس اختصاصی می رسد. در دروس اختصاصی سه امر مهم را از یاد نبرید: ضریب بالا، میزان تبحر شما در آن درس، حجم و مشکل بودن مطالب.
بدین ترتیب گاهی درس دارای حجم کم، مطالب آسان وضریب پایین تر است. اشکالی ندارد اگر این درس را بر درس با ضریب بالا ولی مشکل مقدّم کنید.
حال که این اولویت ها را تشخیص دادید، باید ببینید در کدام درس ها ضعیف هستید و برای این ضعف خود چه باید بکنید؟ آیا می توانید به تنهایی مطالعه کنید یا لازم است از یک دوست درسخوان یا یک استاد استفاده کنید؟
این درس ها را از دروسی که خود می خوانید، جدا کنید و راه های برطرف کردن نقطه ضعفتان را بررسی نمایید. به یاد داشته باشید که ضعیف بودن در یک درس علاوه بر ضعف نمرات، باعث کاهش اعتماد به نفستان در امتحان کنکور در مورد سایر دروس نیز می شود.
از ضعفتان در یک درس نترسید. هر نوع ضعفی را میتوان با تلاش و برنامه ریزی رفع کرد، به شرط آن که بخواهید و روی آن سرمایه گذاری کنید.
ناگفته نگذاریم که بر خلاف تبلیغات بسیار، کلاس ها و جزوه‌های کنکور نقش عمده ای در قبولی بازی نمی کنند. ابتدا به مطالعه دقیق کتب درسی بپردازید و وقتی از فراگیری آن ها مطمئن شدید، به سراغ کتاب ها و جزوات دیگر بروید.
آن وقت خودتان اذعان خواهید کرد که آن کتاب ها، جز اندکی،‌ مطلبی اضافه بر کتب درسی خود شما ندارند.[5]
9ـ اکنون می بینید که از 24 ساعت یک روز،‌ زمان چندانی باقی نمانده است (بین 6 تا 8 ساعت). برای این ساعت ها برنامه درسی بگذارید و شروع کنید. اولویت ها را هم از یاد نبرید.
10ـ جز کاری که مشغول به آن هستید، به هیچ چیزی دیگری فکر نکنید. در ابتدا این کار سخت است ولی خیلی زود این تمرکز را خواهید یافت. بد نیست اگر شعارتان این باشد:
وقت درس درس، وقت بازی بازی، وقت خواب خواب و ... .[6]
11ـ سعی کنید در تمام زندگی، منظم و دارای ترتیب باشید. با عشق و علاقه به کارهایتان نگاه کنید و تلاش خود را بکنید.
این مهم نیست که انسان به چه چیزهایی می رسد یا مردم در مورد او و موفقیت ها یا شکستش چه می گویند. مهم این استکه انسان نزد وجدان خود شرمنده نباشد و بداند که نهایت تلاش خود را کرده است در این صورت نتیجه هر چه باشد، شما در کار خود موفق شده اید.
حال گمان می کنیم پاسخ سؤال دوم شما هم داده شده باشد. حقیقت این است که به آسانی نمی توان به فردی گفت چند ساعت باید مطالعه کند. باید دید چقدر نیاز به مطالعه دارد. در مورد یک برنامه شبانه روزیِ درس، این مقدار بین 6 تا 8 ساعت است.

در پایان داغ کنید تا دوستان شما در صفحه اصلی این مطلب بسیار مفید و کارا را مشاهده کنند.باتشکر

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 4 درجه
 
 
 
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۴۱:۵۱ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

درود بر تمامی بازدید کنندگان وبلاگ. قصد دارم که تمامی خبرهایی رو که امروز نتوستید در هیچ سای گیمینگی ببینید رو براتون قرار بدم.

امید وارم لذت ببرید.

با تشکر احمد رضا پاکیزه

1-

150 کد برای DLC بازی  Beyond انحصاری PS3

دیوید کیج: قصد انتشار 150 کد اضافی برای بازی Beyond را داریم.

Beyond: Dos Almas

قرار است در این پک DLC شامل 50 کد که  30 دقیقه گیم پلی اضافی ، صد موزیک فوق العاده برای بازی ، آواتار های جدید بازی و همینطور تم های این بازی برای کنسول PS3 باشد.

البته در کشور های اروپایی و سایت های گیمینگ معتبر قاره سبز یک نظر سنجی برای شخصیت اصلی این DLC بر پا شده است که تا به حال جودی برنده میدان بوده.

البته قابل ذکر میباشد که برای کاربران اسپانیایی ویژگی های خاصی هم در نظر گرفته شده است.

منبع

نینتندو:عرضه 3 بسته جدید برای کنسول Wii U در کریسمس

سه بسته جدید با اضافیات جدید برای Wii U


لوئیجی اعلام کرد که قرار است در اول کریسمس کنسول Wii U را ا سه بسته جدید که به بعضی از سخت افزار این کنسول کمک میکند انتشار یابد.

این کنسول با دو رنگ سفید و سیاه به فروش میرسد و حافظه داخلی آن 32GB میباشد .

اما در هر کدام از این سه بسته 8GB حافظه بیشتر و یک گیم پد رایگان و همینطور دوبازی و یک حسگر بسیار قوی را در یلفت مینمایید.

منبع

 

ما سا هیرو: بازی های ویدئویی روند طبیعی را دنبال نمیکنند


برادران سوپر سر و صدا

ماساهیرو خالق عنوان پرطرفدار مگامن که چند سالی میشود به دنیای گیم روی آورده است در مصاحبه ای با مجله هفته ای ژاپن گفت:

بازی های ویدئویی دیگر به جذابیت قدیم نیستند و فقط قصد این را دارند که بگویند شرکت ما هم هست.

او گفت البته نباید بازی هایی که واقعا قابل ستایش هستند را مد نظرنداشت اما متسفانه در حال حاضر تعداد محدودی هستند.

منبع

بازی های محبوب در Xbox Live

Xbox Live

نلسون مدیر برنامه های مایکرو سافت گفت این هفته محبوب ترین های xbox live  را تا 9 اکتبر معرفی میکنیم که GTA V صدر نشین است

لیست:

Most played on Xbox 360
Grand Theft Auto V
Call of Duty: Black Ops II
Minecraft: Xbox 360 Edition
FIFA 14
Battlefield 4 Beta
Call of Duty: Modern Warfare 3
EA Sports FIFA Soccer 13
Madden NFL 25
Battlefield 3
Call of Duty: Black Ops

Most played on Xbox Live Arcade
Terraria - Xbox 360 Edition
Zeno Clash UE
Minecraft: Xbox 360 Edition
Hydrophobia
Dragon's Lair
Tony Hawk's Pro Skater HD
Vigilante 8: Arcade
State of Decay
Castle Crashers
Golf: Tee It Up!

Most played on Xbox Indies Indies 360
Avatar Warfare! CastleMiner Z
Avatar Survival Games
White Noise Online
Avatar Legends
Mount Your Friends
Miners Murder
CastleMiner
Avatar Farm Online
The Impossible Game
Avatar Deathmatch

منبع

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 2 درجه
 
 
 
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۳۶:۳۲ ق.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

PlayStation Network

 

طی چند روز گذشته سونی اعلام کرد که برخی از عناوین فروشگاه آنلاین خود را با تخفیف منتشر خواهد کرد.

امروز شرکت سونی این تخفیفات را منتشر کرد که میشود یکی از مهم ترین های این عناوین را Uncharted نامید.

لیست:


PS3
inFAMOUS
Before € 14.99, now € 10.04

inFAMOUS 2
Before € 19.99, now € 12.99

inFAMOUS Collection
Before € 34.99, now € 19.94

LittleBigPlanet
Before € 14.99, now € 10.04

LittleBigPlanet 2
Before € 14.99, now € 10.04

PlayStation All-Stars: Battle Royale
Before € 19.99, now € 12.99

Uncharted: Drake's Fortune
Before € 14.99, now € 10.04

Uncharted 2: Among Thieves
Before € 14.99, now € 10.04

Uncharted 3: Drake's Deception (Game Of The Year Edition)
Before € 24.99, now € 19.99

PSP / PS Vita
LittleBigPlanet (PSP)
Before € 7.99, now € 3.99

Gravity Rush
Before € 14.99, now € 10.04

LittleBigPlanet PlayStation Vita
Before € 14.99, now € 11.99

Uncharted: Fight for Fortune Complete Edition
Before € 8.99, now € 6.02

Uncharted: Golden Abyss
Before € 24.99, now € 14.99

منبع

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 0 درجه
 
 
 
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۳۷:۲۲ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

امروز سونی محتویاتی که 9 اکتبر در PSN قرار میگیرد را منتشر کرد.

PlayStation Network

لیست زیر نمایان گر کل فهرست PSN میباشد:

PS3 Games
Air Conflicts: Vietnam
Price: € 39.99

Battle Of Tiles Ex (trial version available)
Price: € 12.49

Dishonored Game Of The Year Edition (available from 11 October)
Price: € 39.99

Orc Attack (trial version available)
Price: 9.99 €

Pinballistik Aliens'n'Cowboys
Price: 2,99 €

RUSE
Price: € 14.99

SpongeBob: Plankton's Robotic Revenge (available from 11 October)
Price: € 39.99

PS Vita Games
Malicious Rebirth
Price: € 12.99

Worms Revolution Extreme
Price: € 14.99

PS mobile
Dark Quest
Price: 4,29 €
Zen Accumulator
Price: € 3.29

PS3 DLCs
Castle Crashers
· Can not Stop Crying Pack
· Legend Of The Blacksmith Pack
· Can not Stop Crying Pack
· Legend Of The Blacksmith Pack
· The Pink Knight Pack
Price: 1,99 €

Dead Or Alive 5 Ultimate
· Intimate Ayane Costume
· Intimate Kasumi Costume
Price: 1,99 €

Disgaea D2: A Brighter Darkness
· Disgaea D2: A Brighter Darkness - Fuka & Desco (2.99 €)
· Disgaea D2: A Brighter Darkness - Legacy Pack (free)

Dust 514
· Dust 514: Tactical Edition
Price: € 19.99

Dynasty Warriors 8
· Base Theme 1 (1.99 €)
· Base Theme 2 (1.99 €)
· Japanese Voice Option (Free)
· New Weapon Pack 1 (1.99 €)
· New Weapon Pack 2 (€ 1.99)
· New Weapon Pack 3 (1.99 €)
· New Weapon Pack September 1 (4.99 €)

Injustice Gods Among Us
· The Arrow Skin
Price: free

Tales Of Xillia
· Idolmaster Costume Set
Price: 6,99 €

Zombie Driver HD
· Tropical Race Rage
Price: 2,99 €

DLCs ​​PS Vita
Malicious Rebirth
· Imperial Uniform
Price: € 0.79

Offers
Dragon's Dogma: Dark Arisen
· Bitterblack Armor Pack (1.49 €)
· Edit Options (0.99 €)
· Fighter Ring Set (0.49 €)
· Mage Ring Set (0.49 €)
· Rift King Pack (2.49 €)
· Rift Knight Pack (0.49 €)
· Rift Queen Pack (0.99 €)
· Strider Ring Set (0.49 €)

Price decrease 

Die! Die! Die! (PSVita) - € 2.99

منبع


 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه
 
 
 
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۰۵:۴۴ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

ایکس باکس یکی از

آقای نلسون بعد از انتشار آخرین الحاقیات x box live بلا فاصله گفت:

Xbox ONE قادر است که از ماوس و صفحه کلید پشتیبانی کند.

نلسون همچنین گفت:

ما قصد داریم مشتری را جذب کنیم و او را راحت تر کنیم. به همین سبب یک قطعه سخت افزاری به نام SDK را برای انجام و پشتیبانی این کار به کنسول X1 افزودیم.

وی افزود:

ما میخواهیم یک حس بسیار عالی را مانند بازی با کامپیوتر برای گیمر با X1 انجام دهیم، مخصوصا برای بازی هایی با سبک شوتر.

او گفت چون سیستم عامل X1 یک ویندوز است پس تمامی افراد علاقه دارند با کامپیوتر بازی کنند و ما جایگزینی مناسب برای بازی کنان ساخته ایم که هرگز لازم نیست سخت افزار آن را برای ساپورت بازی های جدید تر تغییر دهید.

منبع

بروید به: الحاقیات Xbox Live

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 3 درجه
 
 
 
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۶:۱۰ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

Xbox Live

آقای نلسون امروز پک ها والحاقیات آینده شبکه Xbox Live که در 9 اکتبر اضافه میشوند را مشخص کرد.

از مهمترین های این مشخصات اضافه میتوان به Assassin's Creed IV: Black Flag اشاره نمود.

لیست منتشر شده:


Xbox Live Arcade
Let's Sing and Dance
9-Oct / 9,99 euros

Orc Attack: Flatulent Rebellion
9-Oct / 9,99 euros

The Wolf Among Us: Episode 1 – Faith
11-Oct / 4,99 euros

Who Wants to be a Millionaire
16-Oct / 9,99 euros

Hexodius
16-Oct / 9,99 euros

Expansiones
Assassin's Creed 4: Black Flag Season Pass
8-Oct / 19,99 euros

The Bureau: XCOM Declassified Hanger 6
8-Oct / 4,99 euros

Minecraft: Skin Pack Battle & Beast 2
9-Oct / 1,99 euros

A Wolf Among Us: Season Pass – Episodes 2-5
11-Oct / 14,99 euros

Pinball FX2: Star Wars
16-Oct / 9,99 euros

Descuentos semanales
Del 8 al 14 de octubre, temática cinematográfica al 50%:

Star Trek
· Aliens: Colonial Marines
· Guardians of the Middle Earth
· Pacific Rim
· Aliens v Predator
· Transformers
· RIPD
· Real Steel
· X-Men

Del 15 al 21 de octubre, al 50%:
Capsized
Tekken Tag Tournament 2
Ben 10 Omniverse™
· Ben 10™ Galactic Racing
· BEN 10 ULTIMATE ALIEN™

Tomb Raider Underworld
Battlestations Midway (75%)
Balltestations Pacific (80%)


Ventas Especiales
Call of Duty: Black Ops II – Personalization Packs Sale, del 8 al 14 de octubre con un 25% de descuento
· Jungle Warfare
· Benjamins
· Dia De Muertos
· Graffiti
· Kawaii
· Party Rock
· Zombies
· Viper
· Bacon
· Cyborg
· Dragon
· Aqua
· Breach
· Coyote
· Glam
· Rogue
· Pack-A-Punch

Juegos Bajo Demanda
Armored Core: Verdict Day
Just Dance 2014
F1 2013
Kinect Star Wars
Air Conflicts: Vietnam

منبع

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه
 
 
 
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۲۲:۴۰ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

بخار

شرکت Valve امروز اعلام کرد که: 

Steam Machines با اهداف خاصی آمده است . اهدافی که ممکن است هم به سود کامپیوتر های شخصی و خانواده ها باشند و هم به ضرر کامپیوتر های شخصی.

سیستم Steam Machines به هیچ عنوان قصد بر انداز کردن کامپیوتر های شخصی را ندارد بلکه میخواهد یک سیستم مناسب را با قیمت بسیار عالی و سخت افزار بالا را به اتاق نشیمن شما هدایت کند بی آنکه شما متوجه شوید که سخت افزار هایی از این سیستم جلوی دست پا را گرفته اند.

منبع

لطفا یک سر هم بزنید به:آیا Quantic Dream نسخه های قبل خود را برای ps4 ادامه خواهد داد؟!

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه
 
 
 
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۰۱:۱۲ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

فراتر از آن: دو روح

در مصاحبه ای که دیوید کیج با روزنامه فرانسوی 20 دقیقه داشتند گفتند:

ما قصد نداریم سری دومی یا جدید برای بازی های قبلی خود بسازیم ؛ زیرا با ورود کنسول های نسل بعد و تکنو لوژی های جدید باید به فکر ایده هایی بزرگتر باشیم و مانند بارانی سنگین بر سر سایر عناوینی که شرکت های دیگر عرضه میکنن بباریم.

باید از مردم تا حدی عذر خواهی نماییم چون بازی Beyond: Two Souls دیگر ممکن است نسخه بعدی نداشته باشد.

او افزود:

شرکت Quantic Dream  دیگر آنچنان بر روی عناوین قدیمی خود تمرکزی را ایجاد نمیکند و تنها به فکر ایده های نو است و می خواهد بازی هایی حتی چندین برابر بهتر از Beyond: Two Souls بسازد.

او ps4 را هدف اصلی شرکت Quantic Dream قرار داد.

منبع

 
 

Beyond: Two Souls

Live the life of Jodie Holmes, a young woman who possesses supernatural powers through her psychic link to an invisible entity. Experience the most striking moments of Jodie's life as your actions and decisions determine her fate. As she traverses the globe, Jodie will face incredible challenges against a backdrop of emotionally-charged events never before seen in a video game
سبک: Adventure/Third-Person/Modern
سازنده: Quantic Dream
ناشر: SCEA
تاریخ انتشار: 2013 October 08
تاریخ انتشار در ایران: 16 مهر 1392
امتیاز پردیس
N/A
امتیاز Ahmad Wolf
9.5
 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه
 
 
 
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۶:۰۳:۱۵ ب.ظ  ::  موضوع: اخبار
 

بازی GTA V دوهفته ای میباشد که وارد بازار ها شده و البته با استقبال های میلیونی بسیاری روبه رو شده است.

گذشته از تمامی موفقیت های این بازی باید یه نگاهی هم به اعتراض برخی خانواده ها نسبت به بازی بیندازیم.

برخی از والدین کودکان و نو جوانان و البته قشر جوان بر این موضوع شکایت کرده اند که چرا از این صدا پیشگان استفاده کرده اید؟؛ زیرا تمامی این افراد بر این باورند که صدا پیشگان بازی ، قصد منحرف کردنشان را دارند و سعی داند که بازیکن را به راه های خلاف بکشانند.

و اما بازیگران و صدا پیشگان بازی در پاسخ و دفاع از خود گفتند: مگر بازی های ویدئویی چه هستند که برای درک ضعیف   کودکان شاخته بشوند؟ و همینطور اگر نا راضی هستید پس این بازی را نه خودتان انجام دهید و هم نگذارید فرزندانتان انجامش دهند. البته این را هم افزودند که: بازی های ویدئویی وسیله آموزش کودکان نیستند.

یکی از تحلیلگران اسپانیایی در همین راستا گفت:

تمامی افراد بازیکن با بازی GTA V تنها به زرق و برق خشونت بازی نگاه میکنند و این صدا پیشگان خشونت ها را جذاب تر کرده اند.

تد لوقا یکی از گویندگان شخصیت مایکل گفت:

اگر شما به شخصیت مایکل در بازی دقت کنید ، میبینید که وی یک شخص بسیار آشفته است ؛ زیرا شما مشاهده میکنید که او نه یک خانواده خوب دارد، و نه فرزندان درست و حسابی . تمام آرزویش این است که فرزند پسرش به حالت یک بشریت در بیاید و برایشم مهم نیست که خلاف کار شود و یا قانون مند.

حالا ، آیا شما این را جدی میگیرید که بازی فقط خشونت است؟

او گفت شما میتوانید در دنیای واقعی گنگستری کنید؟و پاسخ این سوال طبیعتا خیر میباشد . پس دلیل منطقی را اینگونه اعلام کرد که شما ها همه میخواهید آزادی داشته باشید و بازی gta v این آزادی را برای شما به ارمغان آورده است ، پس گلایه ای هم نداشته باشید . شما تا به حال با خود اندیشه اید که چرا این بازی در کل دنیا محبوب است؟خوب جوابش این است که بازی GTA V به شما امکان آزادیو چر زدن راحت در شهر را میدهد و به تبع باعث کم شدن خلاف ها در سطح جهان  میشود.

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 6 درجه
 
 
 
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۱۴:۰۶ ب.ظ  ::  موضوع: خنده
 مدیر شرکت Square Enix  آقای ماتسودا گفت:

ما باید حتما و قطعا تغییراتی اساسی در شرکت ایجاد نماییم زیرا بازار های کسب و کار تغییر کرده اند و به مواد خود هم احتیاج دارند.

آنها در  طیف  عزیم اینرتنت کلی سیر و دانش ا جمع آوری کردند و گفتند: به وسیله microtransactions  و تکنو لوژی ها ، سیستم عامل ها و نسل جدید باید تمامی وسایل شرکت را با عرصه گیم امروزی انطباق دهیم.

از آنجا که شرکت   quare Enix بیشتر برو روی کنسول pc توجه میکرد ، خطاب به همه و مخصوصا شرکت  Infoseek گفت:

در حال حاضر دنیای بازی ها در دست کنسول های خانگی ps و xbox میباشد و ما هم قصد داریم بازار کسب و کارمان را به سمت آن ها رونق و تقویت نماییم.

ماتسودا بر گفته های خود افزود:

نباید از بازی های آنلاین هم غافل شد ؛ زیرا بازی های آنلاین به جزعی از خانواده گیمر ها تبدیل شده اند.

منبع

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 1 درجه