X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
soodine
 
تاریخ عضویت: 1398/06/08
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1398/06/10
تعداد مطالب: 8
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 0
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵:۴۹ ب.ظ  ::  موضوع: بازی جایزه دار موبایلی
 

بازی آلبوم پول

 

از هر چه بگذریم سخن سودینه خوش تر است :))

حالا که امروز به شدت در فاز ادبی فرو رفته ام و مدام شعر سرایی می کنم، بهتر است فرصت را غنیمت بشماریم و دوباره سری به دنیای هیجان انگیز سودینه بزنیم. در وبلاگ های قبلی بازی های مختلف سودینه را برسی کردیم و امروز نوبتی هم که باشد نوبت بازی آلبوم پول سودینه است. اگر شما هم مثل من ضریب هوشی بالای 10 داشته باشید همین که اسم آلبوم پول را شنیدید، باید دوتا هلیکوپتری در هوا بزنید و سریع گوشی به دست منتظر بقیه ی حرف های من باشید.

بازی آلبوم پول همانطور که از نام وسوسه انگیزش پیداست، بازی ای است که شما در آن پول شکار می کنید. حتما الان چشمانتان را ریز کرده اید و با حالت پدری که کولر روشن خانه را دیده به من زل زده اید و می پرسید چه جوری؟!

در پاسخ سوال کاملا به جای شما باید بگویم که در بازی آلبوم پول شما با یک دایره ی جادویی مواجه خواهید شد که به نوعی دستگاه پول ساز شما می باشد و با کلیک انگشت مبارکتان بر روی دایره، برای شما سوالاتی کاملا تصادفی ظاهر می شود که با هر پاسخ درست به سوالات دایره ی جادویی سبز رنگ می شود و هر وقت جام سبز رنگ دایره کاملا پر شد، یکی از تصاویر پول آلبوم برای شما روشن و رنگی می شود و درواقع تصویر پول روشن شده نشان می دهد که شما به اندازه ی مبلغ روشن شده ی تصویر پول برنده شده اید. برای اینکه بهتر متوجه بشوید فرض کنید که من به اندازه ی کافی به سوالات ظاهر شده درست پاسخ داده ام و حالا دایره ی جادویی به طور کامل سبز شده و تصویر پول کاغذی پنج هزار تومانی برای من روشن شده است درواقع این نشان می دهد که تا اینجای کار من پنج هزار تومان برده ام و حالا می توانم دوباره به سوالات پاسخ بدهم، دایره ی جادویی را سبز کنم و در نهایت مابقی پول های آلبوم پول را شکار کنم.

حالا اگر شما هم اهل شکار پول هستید و بدتان نمی آید که هم بازی کنید و هم پول برنده شودید، حتما سری به www.adversoft.ir  بزنید.

 

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 2 درجه