X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
soodine
 
تاریخ عضویت: 1398/06/08
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1398/06/10
تعداد مطالب: 8
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 0
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۳:۱۸ ب.ظ  ::  موضوع: بازی جایزه دار موبایلی
 

بازی آلبوم من

 

اگر بچه های خوبی بوده باشید در طی دو مطلب قبلی تا حدودی با بازی سودینه و روند کارش آشنا شده اید و تاحالا فهمیده اید که بازه سودینه درواقع متشکل از چند بازی مختلف است و وقتی وارد قسمت بازی های سودینه می شوید از سمت چپ دومین بازی که می بینید، بازی آلبوم من است که درست در کنار بازی سودینه لند قرار گرفته است.

بازی آلبوم من که آیکنش را هم در بالای صفحه می بینید، می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند چرا که روند بازی این گونه است که شما به سوالات مختلف سه گزینه ای که به طور تصادفی برایتان انتخاب می شود پاسخ می دهید و همین طور که امتیازتان در بازی با پاسخ درست به سوالات بالاتر می رود دایره ای که در صفحه ی بازی قرار دارد و به نوعی دایره ای جادویی است به رنگ سبز درآمده و پر می شود. وقتی دایره ی سبز شده به طور کامل پرشود، یک تصویر برای شما باز می شود که درواقع یکی از تصاویر آلبوم شماست و شما با ادامه ی همین روند می توانید صفحات آلبوم خود را تکمیل کنید و جایزه ببرید.

در نظر داشته باشید که پاسخ به سوالات متنوع، تلاش برای پر شدن دایره ی سبز شده، به دست آوردن تصویر و تکمیل کردن آلبوم پروسه ای است که علاوه بر سرگرم کردن طولانی مدت شما، در نهایت به یک پاداش و جایزه هم ختم می شود که بی مایه فتیر نشود و شما بتوانید با کمال میل و علاقه تان برای این بازی وقت بگذارید.

ناگفته نماند که سوالات مطرح شده در این بازی در زمینه های گوناگونی طرح شده است و می تواند ذهن شما را به چالش بکشد و علاوه بر سوالات معمولی، سوالات تصویری جذابی هم داخل بازی وجود دارد.

پس اگر اهل به چالش کشیدن اطلاعات عمومی خود هستید و جایزه گرفتن هم برایتان شیرین و ملس است، دو تا نفس عمیق بکشید تا به هیجان خود مسلط شوید و بعد سری به سایت سودینه بزنید. www.adversoft.ir

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 2 درجه