X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
soodine
 
تاریخ عضویت: 1398/06/08
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1398/06/10
تعداد مطالب: 8
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 0
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۴:۳۳ ب.ظ  ::  موضوع: بازی جایزه دار موبایلی
 

 

بازی سودینه لند

وقتی به یک بازی موبایلی چند نفره فکر می کنید، چه چیزی شما را بیشتر از همه درموردش هیجان زده می کند؟

رقابت موجود در بازی؟ ضایع کردن و بردن از دوستانی که زیاد حرف می زنند؟ لذتی که در با هم بازی کردن وجود دارد؟ و یا جایزه هایی که ممکن است نصیبتان شود؟

اگر شما هم مثل من از خوبان روزگار هستید و تمان موارد بالا را انتخاب می کنید باید بگویم که به آشپزخانه بروید و برای خودتان اسپند دود کنید. اما به محض خروج از آشپزخانه سریع گوشی موبایل خود را بردارید و بازی سودینه را دانلود و نصب کنید. اما قبل از دانلود سودینه شاید بپرسید چرا؟ چرا سودینه؟

در پاسخ شما درحالی که لبخند ژکوندی زده ام و عینک دودی بر چشم دارم، باید بگویم که برنامه ی سودینه تنها شامل یک بازی خاص نیست و به نوعی چندین بازی مختلف را شامل می شود که همین تعداد بازی هم رفته رفته و طی آپدیت های جدید بیشتر بیشتر خواهد شد. حالا از بین بازی هایی که همین الان در برنامه ی سودینه وجود دارد، بازی به نام سودینه لند از میانشان به شما چشمک خواهد زد.

بازی سودینه لند

بازی سودینه لند شما را به انتهای کوچه های کودکی تان، آنجا که روی آسفالت کوچه ی تنگتان نشسته اید و همراه بچه محل هایتان یک صفحه ی بازی جلوی خود گذاشته اید و مدام تاس می ریزید و مهره جابه جا می کنید تا جایزه ی نهایی را ببرید، می برد. شما در بازی سودینه لند می توانید با دوستان خود یک اتاق بازی بسازید و بعد ساعت ها با هم بازی کنید و در نهایت سودین ببرید و امتیاز خود را در بازی و برای گرفتن جایزه زیاد کنید.

بازی سودینه لند به نوعی سرزمینی است که شما می توانید در آن به همراه دوستانتان به تمرین تجارت بپردازید بدون اینکه خسته یا دلزده شوید. شما می توانید تاس بریزید، مهره هایتان را حرکت دهید، روی خانه های مختاف بازی بروید، زمین و ملک بخرید، از بازیکنانی که به زمینتان می آیند عوارض بگیرید، زمین هایتان را بفروشید، روی ریسک های بازی قرار بگیرید و یا به سوالات جواب بدهید. ناگفته نماند که ریسک های بازی سودینه لند به شدت هیجان انگیز هستند و میتوانند شما به عرش برده و یا به فرش بکشانند.

از خود بازی و لذتی که در با هم بازی کردنش وجود دارد بگذریم، به جوایز دوست داشنی آن می رسیم. از قدیم گفته اند لذتی که در جایزه بردن است در خواب عصرگاهی یک روز پاییزی نیست. شما وقتی در حال تفریح و بازی با دوستانتان در سودینه لند هستید درواقع مقداری سودین در طی هر بار بازی خود برنده خواهید شد و این یعنی شما قدم به قدم به جایزه های شیرین سودینه نزدیکتر می شوید.

پس اگر تا الان اسپندتان را دود کرده اید به سایت www.adversoft.ir  بروید و به جهان سودینه سلام کنید.     

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 2 درجه