X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
soodine
 
تاریخ عضویت: 1398/06/08
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1398/06/10
تعداد مطالب: 8
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 0
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
يكشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۹:۰۶ ب.ظ  ::  موضوع: بازی جایزه دار موبایلی
 

بازی های موبایلی در ابتدای خلقت باشکوهشان اگر فقط بلد بودند ما را سرگرم کنند هم روی سر ما جا داشتند و می توانستند ساعت ها ما را مجذوب خود و خلاقیت سازندگانشان نمایند.

اما تصور کنید امروز  وارد یک اپ استور می شوید و به بازی بر می خورید که علاوه بر سرگرم کردن شما، به شما جایزه هم می دهد. نه نه نه اشتباه برداشت نکنید، وقتی اسم جایزه را می شنوید سریع نگویید حتما با قرعه کشی و هزار دنگ و فنگ جایزه می دهد، فرض کنید این بازی بدون قرعه کشی و برحسب امتیازات و توانایی شما در انجام بازی ها به شما جایزه می دهد. چه حسی پیدا میکنید؟ من که حس میکنم گمشده ی این روزهای دنیای  بازی های موبایلی را پیدا کرده ام.

توصیفات بالا دقیقا وصف حال بازی سودینه است. شما وارد یک اپ استور می شوید، سودینه را دانلود و نصب می کنید، از لیست بازی های سودینه بازی مورد نظرتان را انتخاب می کنید، بازی می کنید، امتیاز کسب می کنید، جایزه می برید. به همین سادگی و خوشمزگی.

شاید وقتی این مطلب را می خوانید در دلتان چیزی نثار ما کنید و با گفتن جمله ی همش چرته در افق محو شوید. اما متاسفانه باید بگویم که محو شدن در افق هیچ سودی ندارد و  در دنیای امروز نصب یک برنامه روی موبایل کمتر از خوردن یک لیوان آب خنک زمان می برد، پس به سودینه بیایید و خودتان قضاوت کنید.

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 2 درجه