X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
adversoft25
 
تاریخ عضویت: 1396/06/24
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1396/06/24
تعداد مطالب: 3
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 0
 pc  ps4  xbox  wii 
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰:۳۱ ب.ظ  ::  موضوع: سودینه
 

دانلود 

سودینه لند

نحوه اجرای بازی سودینه لند:

 

+ ابتدا کاربران باید نرم افزار سودینه را دانلود کنند. نرم افزار سودینه در تمامی مارکتهای معتبر نظیر کافه بازار، مایکت، ایران اپس، پارس هاب، پلازا و کندو منتشر شده است. همچنین این نرم افزار در سایت رسمی شرکت ادور سافت به نشانی www.adversoft.ir نیز در دسترس است.

 

+ پس از نصب نرم افزار کابر باید در آن ثبت نام کند. ثبت نام در نرم افزار بسیار ساده است و تنها با وارد کردن اطلاعات کلی میتوان در سودینه ثبت نام کرد. پس از ثبت نام در نرم افزار و ورود به آن، می توان با ورود به بخش بازی ها بازی سودینه لند را دید. با کلیک بر روی آیکن بازی سودینه لند، صفحه اتاق بازی نمایش می یابد.

 

+ بازی سودینه لند یک بازی کاملا آنلاین است و برای ورود به بازی حتما باید 3 نفر کاربر همزمان وجود داشته باشند(البته تنها برای ورود به بازی وجود 3 کاربر الزامی است و پس از ورود به بازی هر یک از بازیکنان میتوانند بازی را ترک کنند. همچنین حتما لازم نیست برای ورود به بازی همه کاربران آنلاین باشند و تنها وجود کاربر در نرم افزار سودینه برای ورود به بازی کفایت می کند).

 

 

جایزه

 

 

+ با ورود به اتاق بازی، بازیکن باید یا یک اتاق بسازد یا به یک اتاق موجود وارد شود. برای ورود به یک اتاق موجود تنها کافیست در صفحه اتاق بازی روی گزینه "یافتن اتاق" کلیک شود. به این ترتیب تمام اتاقهای دارای ظرفیت که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده به بازیکن نمایش داده میشود. بازیکن با انتخاب نام اتاق می تواند بازیکنان دیگر موجود در اتاق را ببیند و در صورت تمایل به اتاق ملحق شود.

 

نکته مهم: در صورتیکه تنها هستید و بازیکن دیگری برای بازی در دسترس نیست، می توانید برای ورود به بازی در هنگام ساخت اتاق گزینه "همبازیهایم را میشناسم" را انتخاب کنید. در کادر اول ظاهر شده عبارت tamrin1 و در کادر دوم ظاهر شده عبارت tamrin2 را عیناً وارد کنید. در نهایت اتاق را بسازید و براحتی وارد بازی شوید. این حالت با بازی اصلی هیچ تفاوتی ندارد و شما میتوانید براحتی امتیاز و جوایز اصلی را کسب کنید.

 

+ در صورتیکه بازیکنان اتاق به سه نفر رسید، اتاق کامل شده و به راحتی می توان به کمک گزینه "ورود به بازی" موجود در صفحه "اتاق بازی" وارد بازی شد.

 

+  در صورتیکه پس از یافتن اتاق بازی اتاقی موجود نبود، بازیکن می تواند خود اتاق بازی بسازد، برای اینکار در صفحه اتاق بازی گزینه "ساخت اتاق بازی" در دسترس است. ساخت اتاق بازی با انتخاب یک نام برای اتاق و مدت بازی که به ساعت است، براحتی امکان پذیر است.

 

+ پس از پر شدن اتاق بازی با سه بازیکن بازی براحتی با کلیک بر روی گزینه "ورود به بازی" شروع می شود.

 

نحوه انجام بازی سودینه لند:

 

+ پس از ورود به بازی یک صفحه بازی در روبروی بازیکن قرار می گیرد. این صفحه شامل 44 خانه و سه مهره است. هر مهره به یک بازیکن تعلق دارد. بازیکن اول با مهره آبی، بازیکن دوم با مهره سبز و بازیکن سوم با مهره قرمز شناسایی می شوند.

 

+ هر بازیکن با کلیک روی شکل تاس در بالای صفحه بازی یک عدد دریافت می کند(این عدد کاملا تصادفی بوده و توسط یک الگوریتم پیچیده تولید میشود). بازیکن باید با توجه به عدد تاس مهره خود را جابجا کند تا در خانه درست قرار گیرد.

 

+ پنج نوع خانه در بازی وجود دارد:1- خانه های ساده 2- خانه های سوال 3- خانه های ریسک 4- خانه های املاک 5- خانه های بانک

 

خانه های ساده:

 

با قرار گرفتن مهره بازیکن روی خانه های ساده هیچ اتفاقی برای مهره بازیکن نخواهد افتاد و بازی به صورت عادی دنبال می شود.

 

خانه های سوال:

 

یکی از المانهای آموزشی بازی سودینه لند خانه های سوال هستند. در این خانه ها با طرح سوال بازیکنان مورد چالش قرار می گیرند. سوالها کاملا تصادفی هستند و در صورت پاسخگویی درست به سوال به بازیکن امتیاز بازی (سودین) تعلق می گیرد. در صورت پاسخ نادرست به سوال از بازیکن امتیاز بازی (سودین) کسر می شود. سوالهای بازی طیف وسیعی از مسائل اجتماعی، اطلاعات عمومی، علمی و ... را شامل می شوند و هر روز نیز به تعداد آنها افزوده می شود. علاوه بر سوالهای پاسخ دادنی خانه های سوال شامل مینی گیم نیز هستند که در صورت انجام با موفقیت آن مینی گیم به بازیکن امتیاز بازی (سودین) تعلق می گیرد.

 

خانه های ریسک:

 

یکی دیگر از المانهای آموزشی-سرگرمی نرم افزار سودینه لند خانه های ریسک هستند. با قرار گیری مهره باریکن روی یک خانه ریسک یک چالش برای بازیکن نمایش داده می شود. بازیکن باید چالش مورد نظر را انجام دهد. در داخل خانه های ریسک جایزه نهفته است. جوایز نظیر شارژ تلفن، کد  فعال سازی بازی های معرف کامپیوتری و انواع جوایز دیگر میباشد که در صورت خوش شانس بودن بازیکن به او تعلق میگیرند.

جایزه

 

خانه های املاک:

 

در بازی سودینه لند بازیکنان می توانند تعدادی ملک را به کمک امتیاز خود(سودین) خریداری کنند. این املاک در خانه های املاک قرار دارند. هر بازیکن با خرید این املاک می تواند از هر بازیکنی که وارد آن ملک شود حق ورود دریافت کند. حق ورود هر ملک و قیمت خرید آن در سند هر ملک وجود دارد و در هنگام خرید به بازیکن نمایش داده می شود. در صورتیکه چینش خرید و فروش بازیکن در بازی خوب باشد، بازیکن میتواند امتیاز خوبی را در انتهای بازی از طریق خانه های املاک کسب کند.

 

خانه های بانک:

 

این خانه ها خانه هایی هستند که با قرار گیری مهره بازیکن روی آنها به بازیکن یک مقدار مشخص سودین تعلق می گیرد و یا از او یک مقدار مشخص سودین کسر می شود(سودین امتیاز بازی است).

 

+ بازی در هنگام شروع یک وام بلاعوض به میزان 15000 سودین به هر بازیکن می دهد. همچین با ثبت نام هر بازیکن در نرم افزار سودینه امتیازی به میزان 10000 سودین به هر بازیکن جایزه داده می شود. هر بازیکن در صورت نیاز به امتیاز بیشتر میتواند از بانک بازی وام دریافت کند. تمام وامهای داده شده در بازی در انتهای بازی از بازیکن پس گرفته خواهد شد.

 

+ در انتهای بازی میزان امتیاز کسب شده یک بازیکن به او نمایش داده می شود. این امتیاز شامل مجموع امتیاز ناشی از پاسخ به سوالات، امتیاز ناشی از ریسکها، امتیاز ناشی از خانه های بانک، امتیاز ناشی از خرید و فروش املاک و کسر وام های بازیکن است.

 

+ بازیکنان می توانند قبل از اتمام بازی از اتاق بازی خارج شوند. خروج بازیکنان هیچ مشکلی به اتاق ایجاد نمی کند. امتیاز بازیکن خارج شونده در زمان خروج محاسبه شده و به او نمایش داده می شود.

 

امکانات جانبی بازی:

 

+ یکی از امکانات جانبی بازی  وجود چت روم اختصاصی برای هر اتاق بازی است. هر سه بازیکن در یک اتاق میتوانند بصورت آنلاین باهم براحتی چت و گفتگو کنند.

 

+ یکی دیگر از امکانات بازی بانک است. به کمک بانک بازیکنان میتوانند امتیاز مجازی بازی (سودین) تهیه کنند، وام بگیرند یا سایر امکانات جانبی بازی را تهیه کنند.

 

<!-- [if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]-->

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 4 درجه
 
 
 
دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰:۲۸ ب.ظ  ::  موضوع: سودینه
 

معرفی یکی از عجایب سودینه لند...

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 3 درجه
 
 
 
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷:۴۷ ب.ظ  ::  موضوع: سودینه
 

 

معرفی نرم افزار بازی سودینه

 
ادامه مطلب
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 5 درجه