X
تبلیغات
فروشگاه westbazi
 
 
Ali jamali Hajyani
 
تاریخ عضویت: 1394/11/03
تاریخ ایجاد وبلاگ: 1394/12/09
تعداد مطالب: 35
تعداد ارسال های تالار گفتگو: 0
 
درباره وبلاگ
 
منو اصلی
موضوعات
آرشیو ماهیانه مطالب
پیوند ها
آمار بازدیدکنندگان
خوراک خور (RSS Feed)
 
 

 
 
لطفــا چند لحظه صبر نمائید...
 
بستن پنجره هشدار
 
 
سه شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۵:۰۹ ب.ظ  ::  موضوع: PRAETORIANS
 

بازی Praetorians ( به فارسی: جنگجویان روم) یک انتخاب عالی برای طرفداران سبک استراتژیک بی درنگ است این بازی فرد را به چالش می کشاند "برخی از منتقدان می گویند که بازی های استراتژیک یک فرمول هستند در بسیاری از بازی ها منابع را جمع اوری می کنید یک پایگاه ایجاد می کنید یک ارتش از واحدهای نظامی را بایستی به موقع ایجاد کنید و دشمنان را قبل از اینکه بتوانند همان کار را انجام دهند نابود کنید"

در بازی جنگجویان روم تمرکز بازی به طور کامل بر روی تاکتیک های نبرد قرار داده شده است این بازی توسط استودیو Pyro طراحی شده است در این بازی 24 مرحله وجود دارد بر خلاف اکثر بازی های استراتژیک بی درنگ در بازی جنگجویان روم  شما نمی توانید از واحدهای جداگانه استفاده کنید بلکه واحد ها به صورت ارتش هستند این بازی این امکان را به شما می دهد تا به عنوان یکی از سه تمدن رومی ها, مصری ها و بربرها(متشکل از قبایل المانی,گالیک و بریتانیایی) بازی کنید هر سه تمدن دارای فرمانده هستند فرماندهان برای شهرهایی که تسخیر کرده اید مورد استفاده قرار می گیرد جمعیت این شهرها که تنها منبع بازی هستند به تدریج افزایش می یابد انواع سربازهایی که در این بازی وجود دارد شامل: کماندار,نیزه دار, پیاده نظام و سوار کار است همچنین چند واحد ویژه هم وجود دارد مثل سوارکاران ژرمن,گلادیاتور...

لژیونرهای رومی در مبارزه بسیار خوب عمل می کنند کمانداران نوبیایی مصریان که برد بسیار طولانی دارند. نیزه داران در برابر سوارکان موثر هستند کمانداران در برابر هر چیز خوب هستند البته تا زمانی که در محدوده بمانند. لژیونرها می توانند به شکل عمل کنند سپرهای خود را بر سرشان قرار می دهند و از انها به عنوان طعمه برای کمانداران دشمن استفاده کنند از جنگل ها و چمنزارها برای مخفی کردن پیاده نظام می توان کرد البته چمنزارها را با تیرهای اتشین می توان به اتش کشید در این بازی مبارزه با حریفان تحت کنترل رایانه کار ساده ای نیست در مراحل این بازی همیشه هدف تسخیر شهر دشمن روی نقشه نیست به عنوان مثال یک ماموریت چالش برانگیز شما را ملزم می کند که به مدت 20 دقیقه از قلعه ای که تحت محاصره است دفاع کنید این بازی قابلیت انلاین دارد اکثر بازیکنان این بازی اسپانیایی ها هستند خود استودیو Pyro در کشور اسپانیا مستقر است.

در این بازی واحدهای پزشک وجود دارد که با استفاده از انها احتمال پیروزی شما در جنک قریب الوقوع می باشد. ارتش های رومی در ستون های مرتب و سازماندهی شده حرکت می کنند در حالی که بربرها و مصری ها نامنظم و غیر سازماندهی شده هستند متاسفانه صوت این بازی چندان خوب نیست اما جلوه های صوتی ان مناسب هستند از گرگ و شاهین برای اطلاع از اوضاع دشمن و همچنین نیروهای مخفی دشمن در جنگل ها می توان بهره برد. افراد بین ماموریت ها صدای ضعیفی دارند موسیقی این بازی محدود است اما زیبا و دلنشین می باشد هر زمان که جنگی که را اغاز می کنید به طور پویا تغییر می کند. بزرگترین مشکل موتور گرافیکی بازی است که به شما اجازه نمی دهد نقشه را بچرخانید عدم توانایی چرخاندن منظره می تواند واقعا ناخوشایند باشد در بازی شما نمی توانید به راحتی زوم کنید بخش تک نفره این بازی بسیار زیبا و چالش برانگیز است. و قابلیت انلاین ان بر ارزش این بازی افزوده است.

 

 
 
 
داغش کن!
درجه داغی این مطلب: 3 درجه